» » Важливість логотипу та соціальних закладок

Важливість логотипу та соціальних закладок

Просування сайту або його розкрутка - найважливіший і «хворий» питання для будь-якого сайтовладельца. Що ще можна зробити, щоб залучити більше відвідувачів на свій ресурс? Написане далі, це авторство блогера Олексія Кобзарева. Ось його блог.

У цій статті Ви дізнаєтесь, що таке логотип, як його застосувати і встановити на свій сайт або блог. Ще розповім про цікаву просування. Завдяки соціальним закладин.
Важливість логотипу та соціальних закладок


Що таке логотип для власника сайту?

Це ваш особистий бренд, завдяки якому ваш проект швидше запам'ятається всім відвідувачам, і згодом буде відразу ж дізнаватися.

У реальному житті кожна поважаюча себе компанія має відмітний (розпізнавальний) логотип, яким постачає свої товари. Ледве глянувши на знак із трьох смужок, ми відразу ж дізнаємося спортивну продукцію Адідас; англійська літера f повідомляє про найбільшої мережі інтернету Facebook; надкушене яблучко оповіщає про те, що це продукція фірми Apple.

Слово «логотип» складено з двох давньогрецьких слів «відбиток» і «слово». Це графічне зображення повного або скороченого найменування фірми. Зображується логотип у вигляді яких-небудь стилізованих букв і (або) ідеограми.

Для створення логотипу найпростіше використовувати програму Adobe Photoshop для тих, хто вміє працювати в даному графічному редакторі. Для тих, хто не вміє, потрібно використовувати спеціалізовані програми. Часто в їх назві є слово «logo». Досить ввести в пошуковий рядок фразу «програми для створення логотипу» і вибрати будь-яку з усіх запропонованих. Можна випробувати кілька різних програм і зупинитися на тій, що найбільше сподобалася.

Логотип може являти собою якусь картинку, передавальну суть сайту, головну тематику і призначення. Зазвичай у ньому пишуть назву ресурсу, домену, ім'я або ініціали автора. Можна поєднати і картинку і текст.

Де найкраще розмістити логотип?
- в шапці сайту,
- в сайдбарі,
- на всіх зображеннях, що вставляються в тексти.
Ненав'язливе присутність логотипу в декількох різних місцях і на кожній сторінці блогу неодмінно дасть ефект впізнаваності даного ресурсу і сприятиме поліпшенню поведінкових факторів.

Додати на сайт соціальні закладки.

Соціальних мереж в даний час дуже багато і їх аудиторія безперервно розростається. Будь-якому власникові веб-ресурсу корисно нарощувати трафік відвідувачів з усіх соцмереж. Для цього використовуються так звані соціальні закладки.

В першу чергу вони повинні бути представлені спеціальними кнопками соціальних мереж, розташованими:

на кожній сторінці, наприкінці кожної статті,
в сайдбарі,
на полях,
вгорі, поряд з горизонтальним меню,
в шапці сайту.
Але неодмінна умова - кнопки повинні бути у читача перед очима, щоб не довелося їх довго шукати, інакше у нього пропаде бажання ділитися посиланням.

Якщо написана стаття справить враження і викличе бажання нею поділитися, будь-який читач зможе натиснути на кнопку своєї улюбленої соцмережі і зробити закладку з посиланням на статтю на своїй персональній сторінці. Його друзі побачать посилання на ваш ресурс і перейдуть на ваш блог, щоб теж прочитати статтю.

Кнопки соцмереж зручні і для самого автора. Відразу ж після публікації, натискаючи послідовно всі кнопки, автор відразу ж зможе відправити у всі мережі анонс статті. Найбільшу вагу мають Твіттер, Фейсбук, ВКонтакте, Я РУ і Google. Поява анонса в цих мережах сприяє швидкій індексації нової статті, так як роботи Яндекса і Гугл перевіряють новинки в соцмережах по кілька разів на день.

Без оповіщення соціальних мереж стаття може бути проіндексована через кілька днів або навіть тижнів. Якщо посилання на статтю з'явилася в популярній мережі, то вона проиндексируется протягом декількох хвилин або годин, залежно від популярності ресурсу. Але, як правило, в той же день, в який була опублікована.

Крім кнопок соцмереж багато авторів додають коментарі через які-небудь соціальні мережі. Користувачі можуть коментувати статті не на сайті автора, а перебуваючи в Вконтакте, Гуглі, Фейсбуці. Користувачі, не знайомі з вашим ресурсом, можуть зацікавитися обговоренням і перейти з мережі на сайт, щоб прочитати обговорювану публікацію.

Автору вигідно вказати адреси своїх соц сторінок. Якщо він зробить на своєму проекті такі соціальні закладки, то в багатьох мережах знайде велику кількість друзів і постійних читачів, які стежитимуть за новими публікаціями на його особистому блозі.

Ці нескладні методи допоможуть залучити додаткових читачів і посприяють зростанню популярності вашого ресурсу та його розкрутці.


581 01.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру