» » Значення E-mail маркетингу

Значення E-mail маркетингу

У наш час майже кожна людина знає про значення Email-маркетингу в бізнесі. Адже емейл-маркетинг - це оперативність і можливість швидкого надання потрібної інформації тій людині, якій вона потрібна, а також отримання своєчасного відгуку. А це якраз ті чинники, які так потрібні підприємцям в наш час.

Особливо велика роль такого роду маркетингу в сфері продажів, зокрема, в онлайн-туризмі. Якщо ви працюєте ви такій сфері, то напевно вам відомо, наскільки важливо своєчасно зробити майбутньому клієнтові релевантне пропозицію. У різних місць і видів відпочинку є свій, так званий «гарячий сезон». А люди, коли вибирають, як відпочивати, виходять тільки з особистісних переваг, тимчасових і фінансових обмежень. Тому, навіть якщо ваш контент об'єктивно корисний і популярний, розсилати його наосліп буде не вигідно. А от якщо створити БД клієнтів і диференціювати її, то можна істотно знизити витрати на розсилку, так як ваші потенційні клієнти будуть отримувати дійсно цікаву для них інформацію.
Значення E-mail маркетингу


У світі цифрового маркетингу відомо, що ефективність Email-кампанії починається з так званих BIG DATA. Збір таких даних слід почати з перших днів існування вашого сайту. На ньому потрібно створити веб-форму для реєстрації або що- небудь подібне, щоб люди автоматично підписувалися на розсилки. Постарайтеся крім основних контактних даних зробити графи про те, які напрямки більш цікаві передплатнику, з якими туроператорами він працював раніше, щоб ваша розсилка була корисною і привертала покупців. Таким чином, можна і благотворно вплинути на репутацію вашої компанії в очах користувачів і знайти клієнтів не на одну операцію.

І не забувайте, що лідогенерація неодмінно повинна бути, як і інші елементи компанії, системною. Зробіть так, щоб форми для заповнення та подальшої реєстрації були присутні не тільки на вашому сайті, але й на партнерських сайтах, у всіляких соціальних мережах і так далі. Щоб зробити це можна було швидко і зручно, краще використовувати безкоштовний конструктор веб-форм. Задумайтесь про розробку сторінок, де відвідувачі зможуть підписатися на розсилку про ваших оголошеннях. І ні в якому разі не забувайте, що при всьому цьому така пропозиція не повинно бути надто нав'язливим і бути доречним в контексті, інакше це не буде ефективним, а буде викликати лише роздратування. Тому враховуйте, на яких сайтах ви будете залишати ліди і вчасно чи виявляться вони поруч з користувачем.


399 01.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру