» » «ШКІДЛИВІ ПОРАДИ» по розкрутці "молодого" сайту

«ШКІДЛИВІ ПОРАДИ» по розкрутці "молодого" сайту

«ШКІДЛИВІ ПОРАДИ» по розкрутці "молодого" сайту


Нові алгоритми взялися за справу і з кожним разом їх алгоритми все складніше і складніше. При цьому девіз пошукових систем цілком пристойний: «зробимо пошук більш людяним». Тепер пошуковий робот грунтовно намагається зважити пошуковий запит і визначити, що ж насправді цікавить користувача (враховується географія, контекст і навіть синтаксис запиту). Робота оптимізаторів (особливо з розкручування молодого сайту) стала більш складною і вимагає певної творчості, проте деякі майстри все ще роблять роботу по старому, про це і піде мова нижче.

Як допомогти молодому сайту потрапити в ТОП:

Порада 1: спочатку в бій - потім розберемося

На жаль, іноді так і відбувається: оптимізатор, отримавши черговий проект, «заряджає» сайт в відпрацьовану матрицю маніпуляцій. Наприклад, розміщує посилання на біржі (чим більше - тим краще, якість не важливо); замовляє прогін сайту по каталогах і т.п.
Створення та просування сайтів йдуть завжди поруч. Однак іноді виявляється (особливо, якщо просування сайту доручено одній компанії, а розробку ресурсу виконувала інша фірма), що сайт і зовсім не годиться для просування. Шкутильгаючий код (ну це добре), неможливість в системі управління прописати потрібні метатеги, грамотно підписати картинки та інше.
Який напрошується вихід? Аудит сайту повинен передувати всім роботам по оптимізації та розкрутці. Ніяких винятків - і молоді і «старі» сайти в обов'язковому порядку повинні проходити цю перевірку, попутно аналізуємо конкуренцію в обраній ніші, щоб правильно підібрати стратегію просування.

Порада 2: розкрутка сайту за принципом «зробив і забув»

Типова помилка більше 90% всіх власників ресурсів. А що з рештою 10%, запитаєте ви? Це якраз ті щасливчики, які пропонують ексклюзивні товари і послуги, тому не страждають від конкуренції в обраному напрямку. Для них дійсно іноді досить зробити якісний ресурс з хорошим наповненням і лише зрідка оновлювати інформацію на ньому. Решта власників сайтів повинні зарубати собі на носі - тільки постійна робота над ресурсом є запорукою успіху молодого сайту. Просування інтернет-магазину на високі місця в ТОПі досягається саме постійною роботою над ресурсом, поповненням товарів, поліпшенням зручності роботи і іншими прийомами.

Порада 3: качаємо ТІЦ і трафік

Не дарма досвідчені СЕО-фахівці називають показники ТІЦ і PR «пузомірками». Тому що ніби і показники об'ємні, і звучать солідно, однак вирішальної ролі в попаданні сайту в ТОП вони не грають. Тому пропонуємо відсунути ці критерії подалі і зосередитися на якісній роботі.
«Побільше трафіку мені на сайт!» - Приблизно таке гасло можна почути від замовників. Однак, упускаються важливі моменти, як цільова аудиторія, місткість ринку та інші. Погодьтеся, зовсім не чудово, коли з 3000 відвідувачів в день лише 20 виявляться покупцями. Хоча в звітності (і при перевірці) цифри будуть радувати око впертому замовнику.
Який напрошується висновок? Чудес не буває! Тільки кропітка і вдумлива робота над молодим сайтом послужить інвестиціями в майбутнє і повернеться прибутком від розкрученого сайту.


411 02.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру