» » Що таке розвиток сайту

Що таке розвиток сайту

Якщо ви читаєте цю статтю, значить ви зацікавлені в ефективній роботі свого сайту. Задумайтесь, які цілі ви перед собою ставите? Напевно хочете потрапити в топ-10 за найбільш конкурентними запитами. Ви впевнені, що це ваша власна, а не нав'язана ззовні мета? Задумалися? Тоді давайте розбиратися.

Що таке розвиток сайту


Що кажуть менеджери сео-компаній, коли намагаються продати послугу «просування сайту»? Основний сенс будь сказаної фрази - потрапляння в топ гарантує вам клієнтів. Твердження це вірно і невірно одночасно. Саме знаходження в топі клієнтів вам не гарантує. Якщо сайт просувають штучно, то сайт націлений на клієнта, який шукає певний товар або послугу. І клацає він з тієї посиланню, яке задовольняє його інтересам найбільше. Просування в чистому вигляді пропонують одиниці, інші ж працюють над поведінковими чинниками. Система просування виглядає наступним чином:

1. Під кожен запит оптимізується певна сторінка.
2. Прописуються метадані цієї сторінки, які пошуковий робот використовується (правда далеко не завжди) як сниппета. Це те, що ми бачимо в пошуковій видачі як розшифровка сайту - назву і коротке пояснення.
3. Сторінка просувається різними методами, в першу чергу покупкою посилань.

Завдяки цим трьом діям певні сторінки сайту потрапляють в топ по певних запитах. Чи забезпечує це клієнтів? Так, якщо в сео-компанії є фахівці, хоч трохи розбираються в маркетингу. У переважній більшості випадків їх немає. Текст для продає сторінки замовляється на біржі за дві копійки або пишеться штатним копірайтером, який мало що розуміє в продажах. Його основне завдання зробити текст хорошим за мірками яндекса, що забезпечить його швидке просування. Відповідно назвати їх продають категорично не можна. А сеошники впевнені, що тексти ніхто не читає.

Але на ділі все не так. Якщо ваша компанія маловідома, то надати перевагу потрібно в першу чергу на розвиток сайту, а потім вже на його просування. Більше того, попадання в топ буде наслідком успішного розвитку. Чому так? Все дуже просто: розвиток забезпечує клієнтів, впевнені, що на вашому сайті вони отримають потрібну Щоб отримати інформацію. Більше половини призначеного для користувача трафіку - це цільові клієнти, а не випадкові люди. Відповідно зменшується число відмов, збільшується конверсія, збільшується потік трафіку. Все це - показники трастового сайту, що забезпечує йому високі позиції у видачі. Ви отримуєте клієнтів, що дає вам високі позиції, що знову-таки приводить клієнтів. Якщо ж робиться акцент тільки на просуванні, то це коло не замикається. І ви продовжуєте платити сеошникам і вірити в найближче світле майбутнє для свого бізнесу.


391 02.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру