» » Створення сайтів з урахуванням побажань клієнта - перший крок на шляху до успіху

Створення сайтів з урахуванням побажань клієнта - перший крок на шляху до успіху

Чи знаєте Ви, для чого потрібен власний інтернет-ресурс? Прихильники блогів дадуть відповідь, що на ньому можна розміщувати власні думки, ділитися ідеями. Бізнесмени скажуть, що власні сторінки - це можливість залучення нових клієнтів, можливість розширення бізнесу. Для людей, які заробляють гроші, створення сайтів - невід'ємна умова розвитку своєї справи. Відмінності починаються при визначенні масштабів бізнесу. Для великого відомого справи необхідні іміджеві сторінки, розвивається бізнес в першу чергу зацікавлений у робочому сайті, на якому представлена ​​інформація про товари і послуги, знижки та рекламних акціях, який дозволяє зацікавити потенційного клієнта.
Створення сайтів з урахуванням побажань клієнта - перший крок на шляху до успіху


Для того щоб ресурс виправдав очікування клієнта, необхідні вкласти в нього гроші, оскільки праця кваліфікованого програміста, копірайтера, дизайнера коштує грошей і не найменших. Багато клієнтів намагаються заощадити, захоплюючи наживку від тих, хто пропонує зробити ресурс за дуже низькими цінами. У більшості випадків клієнт залишається розчарованим, оскільки сторінки він повинен заповнювати сам, а для подальшої роботи по залученню клієнтів ресурс необхідно оптимізувати. Оптимізація являє собою визначення ключових запитів, за якими потенційний споживач Ваших товарів і послуг зможе потрапити на Ваш ресурс. Наприклад, Ви директор фірми, яка займається ремонтом і дизайном квартир. У цьому випадку підходящими пошуковими запитами можуть виявитися такі, як: ремонт та дизайн квартир, оздоблювальні роботи, якісна обробка офісів, ремонт приміщень, ремонтно-оздоблювальні роботи і так далі. Чим більше запитів, тим більша кількість потенційних клієнтів Ви зможете залучити. Під кожен запит пишуться інформаційні статті, які дозволять клієнту скласти уявлення про пропоновані послуги, ціни, терміни. Паралельно з визначенням запитів і написанням статей розробляється дизайн ресурсу. Ви можете вибрати типовий дизайн, а можете замовити індивідуальний.

Після того як ресурс створений і викладений у Мережу, починається наступний етап роботи - його просування. Без просування сайт залишиться невідомий користувачам, які не знають адреси Вашого ресурсу. В рамках розкрутки ресурс реєструється в тематичних каталогах, на форумах і в блогах, на нього пишуться і розміщуються рекламні статті. У вартість розкрутки зазвичай включена підтримка сайту - оперативне зміна контактної інформації, додавання нової та видалення застарілої. Якщо Вам потрібен інтернет-магазин, ресурс буде створений на системі управління, яка дозволить Вам оновлювати каталог самостійно.


430 03.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру