» » Як зменшити вагу фотографії?

Як зменшити вагу фотографії?

Якщо у вас є свій сайт (блог), то ви обов'язково повинні знати як зменшити вагу фотографії , як і за допомогою яких програм рунета це можна зробити. Як відомо, що чим менше вага фото, тим швидше відбувається завантаження сторінок, що дуже цінують пошукові системи Яндекс і Гугл. Крім того це дуже позитивно позначається на читачів, особливо тих, які використовують для перегляду сторінок мобільні телефони, смартфони, планшети.

При тривалій завантаженні сторінок сайту відвідувач може не дочекатися потрібної йому інформації і покинути такий сайт. Причому покинути його назавжди. А як відомо все блогери намагаються робити свої сайти для людей (читачів). І кожен зацікавлений в їх великій кількості!
Як зменшити вагу фотографії?


Як зменшити вагу фотографії (jpeg) без втрати її якості?

Отже, якщо Вам необхідно зменшити вагу фотографії яку ви хочете розмістити на своєму блозі чи сайті тоді приступимо. Розглянемо кілька програм за допомогою яких можна дуже легко зменшити вага завантаження графічного зображення.

1. За допомогою програми RIOT. У самій програмі є функція за допомогою якої є можливість задавати відсоток стиснення фото самостійно, а також вибирати формат. Дуже важливе: при завантаженні картинки у форматі JPEG то відсоток стиснення не повинен перевищувати позначку в 85% інакше буде великий ризик втрати її якості.

Далі натискаємо на кнопку «Compress to size» і задаємо потрібний розмір картинки в kb. Крім цього за допомогою програми RIOT можна міняти контрасность, змінювати різкість, а також змінювати колір.

2. За допомогою програми Paint.NET. Дану програму можна завантажити на нашому сайті в розділі "Різне - Програми" або ж в мережі інтернет, вона безкоштовна. Вона трохи краще попередньої RIOT, так як при редагуванні Ваших графічних зображень втрата їх якості мінімальна. Принцип роботи програмки аналогічний вищезгаданій. А для зменшення ваги фотографії тут потрібно виконати наступне: натискаємо на вкладку «файл» після чого «зберегти як» Формат файлу вибираєте JPG або JPEG, після чого зберігаємо зображення на своєму робочому столі для подальшої його завантаження на сайт.

Також завжди потрібно запам'ятати: що при збереженні файлів потрібно вибирати вкладку «зберегти як» щоб у вас залишилося вихідне зображення, раптом вам воно ще знадобиться.

В даній статті мова йшла тільки про два найбільш поширених програмах для зменшення ваги та розміру завантажуваних фотографій. Насправді їх набагато більше. Кожен вибирає про своє власний розсуд!


481 03.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру