» » Розробка мобільних додатків

Розробка мобільних додатків

Розробка мобільних додатків


Такий мобільний пристрій, як сматрфон, виконує не тільки свої прямі функції в якості телефону, але ще активно використовується з метою мати можливість у будь-який момент вийти в Інтернет. Це більшою мірою залежить від розширюється популярності в створенні Інтернет магазину. А це означає, що дуже зручно мати під рукою один пристрій, який можна використовувати з різною метою. Він служить для спілкування, його використовують у своїй роботі, а також смартфон дуже до речі доводиться для відпочинку. Це все завдяки тому, що він містить в собі багато додатків, за допомогою яких можна шукати інформацію, працювати з нею, відправляти і отримувати її.

Цікаво, яка кількість цих додатків встановлюється на сматрфон за певний період, наприклад, за місяць? Відповідь на це запитання знають компанії, які і розробляють їх. А корпорація Microsoft володіє даними про те, скільки додатків в середньому за місяць було встановлено на один смартфон. Це зіграє важливу роль у просуванні інтернет-магазинів.

Але це ще не означає, що ті програми, які були завантажені, залишаються в пристрої. Цілком можливо, що користувач якусь із них може видалити відразу ж після установки, однак сам факт завантаження вже зарахувався в статистичні дані.

Якщо говорити про рейтинг додатків, то користуючись даними Google Play найпопулярнішими мобільними додатками на Android стали тільки безкоштовні ігри, наприклад, Angry Birds Space. Також користувачі встановлювали навігатор, системи зв'язку, плеєр, програми з функціями пошуковика і пошти. Також стало відомо, що користувачі більше використовують соціальні мережі програму Skype. Таку інформацію бере до уваги інтернет магазин Magento, який формує список найбільш якісних, популярних і потрібних товарів.

Крім цього, багато людей, що використовують смартфон, встановлюють платні програми - ігри, програми, що забезпечують новими можливостями камери, радіо, антивіруси.

Розробники додатків, знаючи точну статистику, можуть сміливо спрогнозувати зростання популярності програм та ігор. Це дозволяє рухатися в правильному напрямку, для того, щоб розробка мобільних додатків була проведена не даремно. Також існує можливість розробки програми під замовлення, тобто створення мобільних додатків, які особливо необхідні користувачу. При цьому малюється дизайн абсолютно унікальний, але з урахуванням особливостей його візуальної оболонки. Потім проводиться програмування для певної платформи. Наступний етап - проведення тестів, після позитивних результатів. І можна з упевненістю сказати, що додаток готовий.


392 03.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру