» » Статистичні чи динамічні сайти?

Статистичні чи динамічні сайти?

Статистичні чи динамічні сайти?


Для того щоб створити свій власний інтернет-ресурс на сьогоднішній день не потрібно мати навички роботи з мовами програмування, а багато студій пропонують свої професійні послуги на створення сайту за гроші. Але так само розробники мережі надають можливість навіть початківцю веб-майстру за кілька хвилин створити інтернет-сторінку. Є велика кількість шаблонів і конструкторів, вони відрізняються між собою ефективністю просування.

Якщо шаблони в більшості випадків вже розташовуються на певних движках (системи управління сайтом), то конструктори для створення сайтів передбачають дії з вибору движка і доменного імені.

Щоб інтернет-ресурс відмінно розвивався і просувався в мережі, потрібно буде попрацювати над кодами сторінок, які були створені за допомогою автоматичних систем.

Всі сайти за своєю структурою і можливості діляться на статичні і динамічні інтернет-ресурси. Якщо створити статичний сайт, то весь вміст сторінок такого інтернет-ресурсу буде зберігатися на самому сайті. Якщо створити динамічний сайт, то вся інформація буде зберігатися окремо від основної інформації по сайту.

Статистичні сайти

На даний момент створення сайту такого типу здійснюється в кілька разів швидше, ніж динамічного інтернет-ресурсу. Є можливість створювати унікальні дизайни кожної сторінки ресурсу. Можна буде за допомогою фотошопу підкоригувати оформлення сторінок, але для цього необхідні базові знання мов програмування і працювати в графічному редакторі.

Крім переваг у створенні власного інтернет-ресурсу статичного типу, є і свої недоліки такого процесу. Найчастіше такі сайти використовуються при створенні Лендінгем пейдж а так само в тому випадку, якщо немає потреби регулярно оновлювати інформацію на сторінках. Якщо ж все-таки без змін не обійтися, то необхідно буде після зміни інформації на одній сторінці постійно коректувати і інші сторінки інтернет-ресурсу. Все потрібно для швидкої ідентифікації пошукових системи.

Динамічні сайти

Динамічні сайти мають свою і досить складну структуру. Вся інформація в ній зберігається в окремому каталозі, який знаходиться безпосередньо на хостингу. Також на ньому автоматично формуються всі коди сторінок.

Якщо оцінювати за вартістю, то динамічний сайт досить дорогий. Щоб хоч трохи зменшити витрати на створення та утримання сайту такого типу потрібно буде використовувати однотипні сторінки. Якщо віддати перевагу сторінкам каталогу, то вся інформація на сайті буде мати обмежену кількість. Щоб наповнити сайт потрібно використовувати тільки якісний контент і трохи видозмінити коди кожної сторінки, щоб забезпечити впізнаваність всіх пошукових систем.


landing
1140 03.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру