» » Як створюються матеріали для нового сайту

Як створюються матеріали для нового сайту

Для початку доцільно визначитися з поняттям контенту. Він являє собою певну безліч інформаційних матеріалів (текстів, графіків, відеороликів, картинок, пр.), За допомогою яких можна заповнити обсяг певного веб-ресурсу (сторінки в мережі, сайту, блогу і т.п.). Інакше кажучи, контент є вмістом ресурсу.

Як свідчить практика, створення матеріалів для нового сайту можливо із застосуванням різних способів.
Як створюються матеріали для нового сайту


Про способи створення унікального контенту

Одна з методик вказує на написання текстів самостійно (за наявності здібностей до епістолярного жанру). Цей спосіб є самим реальним, оскільки творцеві веб-ресурсу покладено добре орієнтуватися в обраній тематиці. Інакше кажучи, якщо для власника сайту не існують критерії відбору інформації, він не зможе зробити свій веб-продукт цікавим для більшості відвідувачів. Потрібно приділяти багато часу на читання інформаційного матеріалу, що стосується тематики, визначальною спрямованість сайту. Досвід показує: доцільно щодня відшукувати в надрах всесвітньої павутини хоча б одну статтю, яку можна було б надалі переписати, зробивши добротний рерайт исходника.

В іншому варіанті власник співпрацює з професійним виконавцем (копірайтером). Такий спосіб особливо доречний у ситуації, коли організатор веб-ресурсу недостатньо добре володіє пером. Спеціаліст-копірайтер здатний створити якісний контент. Гарантується обов'язкова унікальність, - вимога, яка обумовлює успішне просування веб-ресурсу в інтернеті. Стаття з іншого джерела буде заблокована пошуковими машинами, які не будуть її індексувати, а користувач не зможе познайомитися з вмістом такого ресурсу.

І ще дещо

Іноді взаємини власника ресурсу і копірайтера будуються відповідно до принципу «ти - мені, я - тобі». Приміром, віддаленого майстру не дається програмування або оптимізація сайтів. Якісно оброблений матеріал можна обміняти на якісні статті шуканої тематики.

Якщо творець сайту на короткій нозі з іноземною мовою, то тексти можуть бути перекладними. Для цього достатньо відшукати іноземний сайт, що має схожу тематику і зайнятися вмістом останнього. Коли власних пізнань недостатньо, можна звернутися до професійних перекладачів. Це можуть бути шкільні вчителі, або студенти початкових курсів інязфакультетов.


409 04.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру