» » Як застосувати адаптивний дизайн для мобільних пристроїв

Як застосувати адаптивний дизайн для мобільних пристроїв

Для зручності користувачів інтернету застосовується адаптивний дизайн - можливість пристосувати сайт до роботи на будь-якому пристрої: від комп'ютера з великим монітором до невеликого мобільного пристрою. Такий підхід дозволяє багатьом компаніям і блогерам розширити списки своїх відвідувачів і клієнтів.

Адаптивний дизайн дозволяє без постійного використання прокрутки знаходити на сторінці потрібну інформацію. Враховуючи, що дві третини онлайн замовлень робиться з різних смартфонів, варто адаптувати свій інтернет-магазин.
Як застосувати адаптивний дизайн для мобільних пристроїв


Динамічна навігація

Користувачі цінують можливість простого і швидкого переходу до будь-якої частини сайту і швидкого пошуку. Ця навігація, реалізована за допомогою css, і доповнена раціональним і коротким контентом, допоможе користувачеві швидко оцінити ситуацію і почати дію.

«Розвантаження» сайту

«Тільки необхідне, без надмірностей». Під таким девізом зараз і створюється хороший адаптивний дизайн сайту. Все має бути гранично просто і інтуїтивно зрозуміло. Переходи робляться не через головну сторінку, а відразу. Прокручування вгору, вниз і навіть в сторону - великий плюс для сайту і комфортний перегляд всієї сторінки. Доповнити дизайн корисно прихованими елементами і цільовими сторінками.

Висока якість зображень

Пішли в минуле маленькі і непоказні картинки, прийшов час якісних зображень з високою роздільною здатністю. Завдяки такому підходу увагу відвідувача сайту прив'язане до деталей і елементів зображення, клієнт як би потрапляє всередину магазину і стає реальним відвідувачем. До того ж з'являється можливість стильно розташувати інші значущі елементи сайту.

Корисна статистика: престижні готелі, ресторани, центри відпочинку та оздоровлення найчастіше використовують повноекранне фонове зображення.

Залучення соціальних мереж

Будь шановний сайт містить на видному місці іконки різних соціальних мереж. А багато портали відкрили в них свої сторінки, уже привертають багатьох відвідувачів. Блоги - не виняток, оскільки через соціальні мережі клієнти можуть дізнатися про вихід нових публікацій на блозі.

Інтеграція відеоматеріалу

Відео елемент цікавий сам по собі, але так можна набагато ефективніше представити товар або послугу, а також повідомити про продукти та програмному забезпеченні.


363 04.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру