» » 18 стильних іконок соціальних мереж

18 стильних іконок соціальних мереж

Стильні іконки соціальних сервісів, відомих на весь світ, а також наших російських. Можуть стати в нагоді для створення вкладки на сайті "Соціальні сервіси". Тут є іконки пошти, скайпу і контакту, що зазвичай і ставлять на сайт замовники або самі розробники. Крім цих відомих соціальних сервісів і поштовиків в даній збірці присутні такі гіганти, як: plurk, yandex, icq, gmail, і сервіси трохи нижче за рівнем: однокласники, моє коло, formazon, deviantart, afisha, а також є іконка Хабрахабр.
18 стильних іконок соціальних мереж


Іконки соціальних сервісів виконані у формі квадрата з округленими краями, сірим градієнтом і невеликий тінню. Іконки дуже стильні і впишуться майже в будь-який дизайн. Більше нічого не можу сказати про ці іконах - ви і так все бачите самі. Приємною роботи.


Завантажити безкоштвно


1132 05.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру