» » YouTube створить функцію "погляду" на один і той же ролик з різних кутів

YouTube створить функцію "погляду" на один і той же ролик з різних кутів

YouTube створить функцію "погляду" на один і той же ролик з різних кутів
За повідомленням The Next Web, на YouTube з'явилося відео, в якому користувач може в будь-який момент переключитися на одну з чотирьох камер, змінюючи тим самим кут перегляду.

Відчути себе в ролі телережисера будь-який користувач зможе на прикладі запису виступу інді-співачки Медлін Бейлі на заході YouTube Music Night. Під час перегляду шестихвилинної ролика юзери можуть вибирати один з чотирьох кутів зйомки.

Здійснити перехід з одного плану на інший можна за допомогою додаткових вікон, що знаходяться поверх відео в правому куті. Перша камера показує співачку по пояс, друга відповідальна за великі плани, третя - за план зверху, і, нарешті, четверта - за загальний план.

Нагадаємо, що не так давно YouTube також почав тестування функції зі створення моментальних "гифок" з відео. Проте "GIF-генератор", судячи з усього, поки так і не вийшов зі стадії тестування.

"Максимальна роздільна здатність цього ролика 720p. Крім того, його, на жаль, ніяк не вдасться вмонтувати на сторонні веб-сторінки або переглянути через мобільний пристрій. Нова функція поки тестується лише на цьому відео. Варто відзначити, що працює вона досить плавно."


social
360 05.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру