» » Landing Page безкоштовно

Landing Page безкоштовно

Landing Page безкоштовно

Landing Page (англ. Сторінка приземлення) - окрема сторінка, спеціально створена для того, щоб надати користувачеві мінімальну кількість інформації, зацікавити його, утримати і спонукати вчинити будь-яку дію.

Така сторінка розробляється під рекламну кампанію, якщо необхідно терміново продати (запропонувати) велику кількість товару, або створюється під конкретні параметри продукту. Landing Page істотно підвищує конверсію трафіку при розкручуванні сайту (середні показники для посадкової сторінки 5-10%).

Лише до 1 березня WEB.if.ua дає Вам можливість ЗАМОВИТИ LANDING PAGE БЕЗКОШТОВНО*. Для цього перейдіть за посиланням та заповніть форму. Протягом дня я з Вами зв'яжусь та ми обговоримо деталі.
Поспішайте, кількість безкоштовних LANDING PAGE обмежена.

Відмінності Landing Page від звичайних сайтів
1. Вся необхідна інформація перед очима, користувачеві не потрібно буде шукати на сайті
2. Швидке завантаження сайту на комп'ютерах з слабим інтернетом
3. Сайт простіше та швидше запустити в роботу
4. Всі кнопки дій "Замовлення дзвінка", "Зворотній зв'язок", "Купівля товару" знаходяться перед очима відвідувачів
5. Сайт має одну сторінку, з простою навігацією, без можливості переходу на інші сторінки і сайти

Всі e-mail адреси, які Ви залишаєте при реєстрації на сайті або заповненні форми на Landing Page не передаються третім особам і використовуються лише для зв'язку з Вами.


web.if.ua landing
900 05.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру