» » «ВКонтакте» відмовилася від послуг IMHO VI

«ВКонтакте» відмовилася від послуг IMHO VI

«ВКонтакте» відмовилася від послуг IMHO VI
Соціальна мережа «ВКонтакте», 100 відсотків якої належить Mail.Ru Group, змінила постачальників реклами. Тепер рекламодавців для найбільшої російської соціальної мережі шукає її материнська компанія. Перш цим займалися IMHO VI і Social Tank

«З 1 лютого продажі дійсно здійснюються через Mail.Ru. При "переїзді" від одного селлера до іншого є короткостроковий етап просідання заробітку, пов'язаний з організаційними моментами, такими як бронювання рекламних кампаній », - пояснив Лобушкін.


За його словами, для «ВКонтакте» і Mail.Ru Group в цілому важлива не стільки політична причина переїзду (консолідація бюджетів у рамках холдингу), як економічна («ВКонтакте» і група в цілому планують заробити при Селлінг Mail.Ru істотно більше).

16 січня розробники додатків для «ВКонтакте» отримали від соцмережі лист, мова в якій йшла про розрив договору на розміщення реклами в додатках - у зв'язку з «зміною в структурі партнерських відносин».

Тепер шукати рекламодавців для медійних форматів соціальної мережі буде сама Mail.Ru Group (йдеться про те, що Mail.Ru Group буде продавати тільки медійну рекламу, яка займає невеликий відсоток від загальної виручки), а технічними питаннями з розміщення реклами в додатках, укладенням договорів з розробниками і виплатою ними грошей займеться фірма AppsCentrum.

З 2013 року почала працювати так звана рекламна мережа «ВКонтакте» (РЗСК), що розміщує рекламу безпосередньо в соцмережі. Тут пошуком рекламодавців і технічною реалізацією розміщення займалося Social Tank (ТОВ «Сошіал танк»). Ця компанія самостійно виробляла виплати розробникам додатків і самої соціальної мережі.

IMHO VI (ЗАТ «ІМХО ВІ АЙ» - партнер Facebook, «Яндекса», «Рамблера», Afisha.ru) займався року пошуком рекламодавців для медійної реклами в додатках «ВКонтакте» з 2012 року. Технічні функції з розміщення взяла на себе компанія «Креара Медіа» (юрособу - ТОВ «Ай Ті Технології»). Гроші, зароблені на показах реклами в додатках, IMHO VI виплачувала «ВКонтакте». Соцмережа сама укладала договори з розробниками і «Креара Медіа» і перераховувала їм гроші.


social
347 06.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру