» » Яндекс.Аккаунт тепер можна відкрити без пароля

Яндекс.Аккаунт тепер можна відкрити без пароля

Яндекс запускає тестову версію нової системи захисту облікових записів. З її допомогою користувачі зможуть заходити в аккаунт без логіна і пароля.
Яндекс.Аккаунт тепер можна відкрити без пароля


Захистом тепер послужить смартфон і спеціальний додаток. Нова система підключається через налаштування Яндекс.Паспорт. Щоб зайти в аккаунт, потрібно буде встановити додаток і вважати з його допомогою QR-код на головній сторінці Яндекса.

Другий варіант - система може створити одноразовий пароль, який діятиме 30 секунд. Для отримання пароля потрібно ввести в смартфоні 4-значний ПІН або прикласти палець до сканера відбитка, якщо такий є у вашому пристрої.

Щось подібне 3 лютого для своїх акаунтів зробив і Mail.ru - на додаток до стандартного логіном і паролем користувач може користуватися кодом, що відправляється по СМС. Загалом, так само, як уже сто років тому було реалізовано у Google.


352 06.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру