» » » 30 PSD логотипів на будь-яку тематику

30 PSD логотипів на будь-яку тематику
Пропоную Вашій увазі схематичні деталізовані логотипи у форматі PSD в найкращій якості! Тут 30 самих різних логотипів на любу тематику! Всі логотипи достатньо абстрактні і не уявляють який або інформативності. Але думаю, (наприклад) зображення двох людей з чатом нагорі цілком може підійти в ролі логотипу якого або форуму або румчата. Тут є логотип із зображенням кубиків - чим вам не логотип для сайту ігор або куди більше - для интернет магазина настільних ігор?
30 PSD логотипів на будь-яку тематику


А прекрасний логотип з вишкою, яка мовить може стати візитною карткою будь-якої компанії, яка займається обслуговуванням стільникових веж або радіостанції. У цих логотипах досить добре промальовані градієнти, тіні, обведення! Є непогані шрифти, правда тільки латиницею!

Всі логотипи з даної збірки ви можете розглянути на картинці! Приємного користування!


Завантажити безкоштовно


photoshop
1666 06.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру