» » 5 видів реалізації посторінкової навігації

5 видів реалізації посторінкової навігації
Красиву посторінкову навігацію можна зробити звичайно і не на jQuery, а просто за допомогою css, але чому б в цей дуже важливий атрибут статейного сайту не додати динаміки! З першого погляду можна подумати що тут ніякого javascript немає, просто різні стилі css, але якщо ви натиснете на "last" - ви побачите плавну прокрутку номерів сторінок, зроблену на jQuery.
5 видів реалізації посторінкової навігації


До речі тут так само є пагінація з переглядом даної сторінки без її перезавантаження. Якщо ми наведемо на стрілочку прокрутки сторінок далі чи назад ми побачимо, що сторінки починають повільно прокручуватися в ту сторону, в яку нам треба, а якщо ми натиснемо на стрілку, то швидкість збільшиться! Також при натисканні на певну сторінку, вона автоматично стає на середину всій видимій стрічки пагінацію.

Скрипт реалізований на jquery версії 1.3.2 і css. В архіві представлені 5 стилів навігації, але ви можете зробити стилі по своєму смаку. Скрипт посторінкового навігації буде дуже корисний на сайті блогу, журналу, газети або іншого сайту, де статті потрібно сортувати і їх буде багато, щоб розбити їх по сторінках.


Завантажити безкоштовно


scripts
7541 06.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру