» » HTML/CSS шаблон адміністративної частини сайту з різним функціоналом

HTML/CSS шаблон адміністративної частини сайту з різним функціоналом

Чудовий шаблон адміністративної або управлінської частини сайту з усім необхідним функціоналом. Класична форма адмінки з виїжджають панелями, видаленням, створенням і зміною ресурсів. У шаблон входить також дизайн повідомлень про вчинений дії. Працює тільки одна сторінка, але кому треба дороблять цю адмінку за своїм смаком і необхідному функціоналу.
HTML/CSS шаблон адміністративної частини сайту з різним функціоналом


В архіві є все ісходники html і css файлів. Скриптів в даному шаблоні немає. Ця адмінка може знадобитися будь-якого проекту, якщо він передбачає глибоке і повне адміністрування сайту, ну і звичайно якщо адмінка буде писатися своїми силами, а не за допомогою підключення CMS або CMF, хоча і останнє можна переробити під даний дизайн і структуру. Цей макет підійде і для інтернет магазину і для адміністрування букмекерської контори; сайту з яким або сервісом, що вимагає повного адміністрування з боку менеджерів компанії. Шаблон простий у використанні і інтуїтивно зрозумілий будь-якій людині. Я закинув його в "Інтерфейс", а не в "Шаблони сайтів", так як думаю, якщо люди будуть шукати дизайн макета адміністративної частини сайту, то швидше за все вони підуть не в "шаблони", а як раз таки в "інтерфейс". Сподіваюся даний шаблон вам стане в нагоді у вашій роботі.

Завантажити безкоштовно


templates
822 06.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру