» » CSS стилі скролів на jQuery

CSS стилі скролів на jQuery
Прості лаконічні css стилі скроллбар на js. Іноді на сайті потрібно оформити красиво какой то блок з контентом фіксованої ширини і висоти, а стандартні браузерні стилі скролла не завжди підходять сайту або просто не вливаються в дизайн. І тоді на допомогу приходять css стилі scroll-ів на jQuery. Працює в будь-якому браузері, яких то косяків в цьому скрипті я не помітив. Довго шукав гідне оформлення блоків зі скрол і начебто знайшов!
CSS стилі скролів на jQuery


У даній збірці представлені 4 види стилістики скролів. Єдиний мінус цих повзунків - скрол миші у них не працює, доводиться затискати повзунок і вести його вгору або вниз. Також справно працюють стрілки вгору і вниз, за ​​допомогою яких можна читати текст всередині цього фіксованого блоку. Думаю будь-якого web-розробнику доводилося стикатися з пошуком своїх стилів для скролбар. Якщо у когось є цікаві статті, будь ласка поділіться з нею посиланням в коментарях. Всього найкращого!


Завантажити безкоштовно


scripts
6941 07.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру