» » Аналоговий годинник на сайт з додатковим полем зворотнього відліку

Аналоговий годинник на сайт з додатковим полем зворотнього відліку
Пропоную Вашій увазі скрипт аналогового годинника на сайт. Детально опрацьовані годинник з додатковим табло зворотного відліку. Всі кола, лінії, стрілки і цифри та їх анімація зроблені на canvas і jquery. Годинники дуже якісно виконані і показують місцевий час. Хоча ви можете налаштувати показ часу під себе. Всі налаштування годинника можна поміняти в clock.js, а настройки таймера - в jquery.timers.min.js.
Аналоговий годинник на сайт з додатковим полем зворотнього відліку


Ви тільки поспостерігайте за анімацією руху стрілки. Вона чудова. Як справжня. З інерцією, легким коливанням і поверненням назад. Якщо ще попрацювати з css і проставити тіні, де потрібно, то вийти непоганий 3D ефект. Для підвищення якості виконання дизайну цих годин тут застосовані гугловські шрифти. Так що не лякайтеся, коли у Вас на всьому сайті будь-які елементи будуть перегляньте іншим шрифтом. Всі правиться в clock.css. Даний скрипт годин працює у всіх сучасних браузерах. Що стосується старих версій браузерів - не знаю - не перевіряв.


Завантажити безкоштовно


scripts
8566 07.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру