» » Анімовані кнокпи на CSS

Анімовані кнокпи на CSS
Давно хотів викласти анімовані кнопки для сайту. А тут ще під руку попалася така чудова збірка з кнопок на css3. Кнопка завантаження (або download), кнопки з розкриттям додаткової інформації, що розкриваються кнопки та кнопки з постійною анімацією, всього в архіві 7 видів кнопок для сайту. Єдина проблема цих кнопок так це не кросбраузерність, що не будемо показувати пальцем на деякі браузери, але вони не підтримують технології css3.
Анімовані кнокпи на CSS


Ці анімовані кнопки для сайту підійдуть для інтерфейсу будь-якого дизайну і додадуть плавність динамічний дій у вас на сайті (для сайту це дуже добре, такі речі дуже радують наші очі на підсвідомому рівні). Архів добрим словом надано tympanus.net, за що їм велике спасибі. Обов'язково подивіться кнопки в дії, натиснувши на "demo". Приємного користування.

Завантажити безкоштовно


scripts
8421 07.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру