» » Які перспективи у ринку Click-to-Call реклами?

Які перспективи у ринку Click-to-Call реклами?

Пошукова реклама типу Click-to-Call (дзвінок по посиланню) дозволяє швидко дзвонити на телефонні номери, зазначені в оголошеннях. Набір номера можна ініціювати одним клацанням миші або киснем екрану (на мобільному пристрої). Розглянута реклама має ряд переваг перед стандартними варіантами. По-перше, показник CTR у неї вище на 6-8%. По-друге, більшість рекламних платформ дозволяють відслідковувати дзвінки як конверсії. По-третє, в настройках реклами можна задати відображення телефонного номера тільки з прив'язкою до графіка роботи конкретної компанії.
Які перспективи у ринку Click-to-Call реклами?


Згідно з даними компанії Marchex, в 2014 році маркетологи витратили $ 4 млрд на рекламу типу Click-to-Call (в пошуковиках Google і Bing). Переважна більшість конверсій припало на частку власників мобільних пристроїв. Аналітики прогнозують, що в 2015 році тільки американські користувачі здійснять більше мільярда дзвінків по рекламі Click-to-Call у мобільній пошуковій видачі.
Які перспективи у ринку Click-to-Call реклами?


За даними компанії, близько 80 відсотків дзвінків не призводять до продажу товарів або послуг. Це можуть бути випадкові кліки, що призводять до набору номера, дзвінки в техпідтримку через рекламу і так далі.


575 09.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру