» » Інтернет-користувачі отримали можливість виставляти рахунки один одному

Інтернет-користувачі отримали можливість виставляти рахунки один одному

Інтернет-користувачі отримали можливість виставляти рахунки один одному
Платіжний сервіс «Яндекс.Гроші» запустив послугу, що дозволяє виставляти рахунки між користувачами.

Сервіс покликаний допомогти здійснювати між конкретними людьми грошові перекази, наприклад, для оплати квартири, що здається в оренду, колективної покупки подарунка або спільного проекту.

Для складання форми потрібно зайти на сайт «Яндекс.Гроші» і вказати призначення платежу, суму оплати та електронну пошту того, кому буде виставлений рахунок. Після цього сервіс автоматично створить лист з потрібними полями і відправить його на вказану адресу електронної пошти. При цьому необхідно, щоб користувач, що виставив рахунок, мав електронний гаманець на сервісі «Яндекса», так як сума надходить саме на нього. Платник може перевести гроші з будь-якої банківської карти або з гаманця в «Яндекс.Грошах».

Якщо платник здійснює переказ коштів з банківської картки, то комісія з відправника становить 2 відсотки, якщо з гаманця в «Яндекс.Грошах» - 0,5 відсотка. Платником, в свою чергу, може бути будь-яка людина, навіть не зареєстрований на сервісі, і комісія для нього відсутня.

Крім того, можна відстежувати історію платежів - коли саме і за що була переведена конкретна сума. Для цього кожен рахунок має свій номер.

Як пояснили. відмінністю нового сервісу від, наприклад, краундфандінгового проектів, є те, що в разі останнього при створенні форми для прийому платежу користувач може відправити лише посилання на неї. Тоді як нова послуга дозволяє здійснити переклад, не виходячи з електронної пошти - прямо в листі, отриманого від виставив рахунок. При цьому рахунок унікальний - той, хто його виставив, завжди буде знати, від кого і за що прийшли гроші, додали в «Яндекс.Грошах».

«Яндекс.Гроші» - найбільший платіжний сервіс у рунеті, за даними TNS за 2014 рік. До кінця минулого року в ньому було зареєстровано 20 мільйонів гаманців. Сервіс дозволяє платити і приймати оплату електронними грошима, готівкою, з банківських карт Visa і MasterCard.


415 10.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру