» » Чи варто вибирати LINUX або WINDOWS-хостинг?

Чи варто вибирати LINUX або WINDOWS-хостинг?

Первинним завданням при пошуку відповідного тарифу віртуального хостингу є вибір ОС на сервері, на якому, буде розміщений ресурс користувача. Багато хто помилково вважають, що вона повинна повністю відповідати системі, яка використовувалася для розробки сайту.
Чи варто вибирати LINUX або WINDOWS-хостинг?


Але тут можна провести аналогію з маркою мобільного телефону: дзвонити, наприклад, з Самсунга на Айфон також реально, як при встановленою Windows розміщувати ресурс на Unix. Багато посередники Linux-хостинг пропонують за досить вигідними умовами. Вибираючи між цими найпопулярнішими майданчиками, варто звернути увагу на деякі їх особливості. Основним критерієм вибору повинна стати задача, яку власник ставить перед сайтом. Від цього безпосередньо залежить число і вид додатків, інструментарій та мови програмування, з якими працює веб-майстер.

Unix-системи: зручність і бюджетність

В цілому, Linux дешевше. Також він може запропонувати користувачеві мережевий протокол. Це дозволить під'єднуватися і організовувати роботу з віддаленими хостами. Причому проходити управління буде у форматі звичайного терміналу. Підтримка PERL здійснюється з можливістю відправки електронної пошти для будь-яких програм, які використовують подібну форму. Більшість власників по достоїнству оцінять потенціал використання SSI-скриптів, а також конфігурують файлів .htaccess. Цю платформу в більшості випадків вибирають користувачі, які розумно витрачають бюджет, і ті з них, хто потребує додаткового захисту. В цілому, вибір на користь Linux дає власникам більше різного роду налаштувань і функцій. Важливо відзначити, що постійні користувачі виділяють серед достоїнств і стабільну роботу.

Windows: чи варто платити більше?

Багатьох від використання цієї платформи зупиняє досить висока вартість у порівнянні з Unix. Але багато суттєві відмінності, як, наприклад, можливість використання різнорідного динамічного змісту ASP. Додаткові внески дозволять розширити можливості, такі як підтримка Access, Cold Fusion і SQL Server. Тому, якщо користувачеві необхідні додаткові функції та інструменти, за них доведеться доплатити. Побутує переконання, що сервери під керуванням цієї компанії схильні до дії вірусів, експлойтів і інших шкідливих програм внаслідок більш широкого розповсюдження. Але варто пам'ятати, що безпека в першу чергу залежить від кваліфікації адміністраторів, а не від операційної системи.


521 12.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру