» » Шаблон промо-сайту або Landing Page з відеопрезентацією

Шаблон промо-сайту або Landing Page з відеопрезентацією
Це класичний односторінковий сайт з кількома блоками з інформацією. Головний блок (найперший) - це красиве зображення з назвою сайту (або назвою продукту, який рекламується) і його невеликим описом. У центрі є інтуїтивна кнопка «play», натиснувши на яку відкривається відео. Це дуже зручно, а найголовніше ефективно, так як на відео можна розповісти дуже докладно про просувається продукт або послугу. Тут же знаходитися кнопка меню. Швидше за все шаблон зроблений саме під мобільні пристрої, так як самого меню не видно при первинному завантаженні, а видно лише кнопка. Натиснувши на неї, ми побачимо дійсно мобільне адаптивне меню, що розкривається в самому верху сайту.
Шаблон промо-сайту або Landing Page з відеопрезентацією


Блок інформацією про продукт або послугу

Далі ми бачимо жовтенький блок з текстом і зображенням якогось мобільного девайса. Шаблон ідеально підійде для презентації нового планшетника або програми для смартфона. У цьому блоці ви можете розмістити інформацію про продукт, а замість зображення планшетника помістити фотографію вашого продукту. Дуже круто можна представити у цьому блоці, скажімо який нибудь телефон, очисник повітря або програмне забезпечення для комп'ютера або телефону.

Блок з відгуками

Наступний блок повністю відданий відгуками. До речі, хочу сказати, що відгуки різко і позитивно впливають на конверсію продажів з сайту. Якщо грамотно розмістити живі, справжні відгуки з ім'ям, прізвищем і фотографією озивається, то ефект буде приголомшливим в сторону продажів. У даному шаблоні відгуки показуються по одному в слайдері і змінюються на протязі 2-3 секунд. Відгуки плавно перетікають в інформаційний текстовий блок, явно зроблений для seo, ну або мені просто здається. Текст розбитий на дві колонки з невеликими заголовками. Тут можна розмістити головні позитивні якості продукту, програми, послуги і так далі. Внизу є кнопка «Try demo», які ви можете замінити на «Подивитися PDF презентацію», «Завантажити PDF презентацію», «Дивитися демо» або «Завантажити в Play Market».

Блок зі слайдером з прев'ю статей

Блок, який йде нижче, можна використовувати як превью блогу, якщо звичайно задурити і зробити сам блог. Правда це вже буде не одностранічнік. А взагалі даний розділ представляє з себе слайдер, в якому крутяться два блоки із зображенням і заголовком, явно бажаючим, щоб на нього натиснули.

Ну і природно все закінчується підвалом сайту, де є коротка інформація про компанію, якась контактна інформація та блог посилань (скажімо посилання на головний сайт, сайти партнерів і друзів). Ще нижче розташовуються творці сайту (в даному випадку це Blaz Robar), творець і компанія, яка займається просуванням сайту з посиланням (наприклад просування сайту в Петербурзі ). Ось на цьому мабуть і все.


Завантажити безкоштовно


templates landing
1249 14.02.15Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера