» » 4 кращих Google Chrome-розширення для блогерів

4 кращих Google Chrome-розширення для блогерів

В Інтернеті є практично все, вам потрібно тільки правильно шукати! Якщо ви сидите і ведете блог за допомогою вашого ноутбука, то все що вам потрібне - це Інтернет, який дозволить вам знайти потрібні речі, особливо застосунки. З таким підходом вам не потрібний iPad або смартфон, для яких вам потрібно шукати і скачувати всі необхідні застосунки. Існує безліч розширень для Google Chrome, які допоможуть вам добитися потрібного результату набагато швидше, і при менших зусиллях.
4 кращих Google Chrome-розширення для блогерівЯкщо ви ще не скачали собі Chrome, то обов'язково зробіть це! Він може запропонувати вам багато що, і нам здається, що цей браузер - кращий у своєму роді. Тепер перейдіть до запропонованого нижче списку розширень Google Chrome для ведення блогів.

1. Todo.ly

Коли ви ведете блог, важливо бути організованим, якщо ви хочете добитися позитивних результатів. Коли ви знаєте і бачите, що вам потрібно виконати і в який час, ви обов'язково доб'єтеся успіху, якщо постараєтеся вкладатися у відведений термін. Дуже ефективно мати в інтернеті список запланованих справ з нагадуваннями. І одним з кращих способів обзавестися таким списком є інструмент для Chrome під назвою Todo.ly. Він допоможе вам вправлятися з ідеями записів для блогу, гостьовими записами в блогах і так далі. Інструмент також дозволить вам сортувати завдання в проекти і субпроекти, виділяти їх - і все це виконується за допомогою зручного інтерфейсу з можливістю перетягування елементів. Коли наближаються дати завдань, ви отримуєте оновлення в Today Box. Ви можете відволіктися на інші завдання і справи, і Todo.ly обов'язково оповістить вас про те, що прийшов час зайнятися чимось важливішим.

2. Shareaholic

Блогінг може бути навіть забавним, якщо вам це захочеться, особливо якщо вибрана вами ниша збігається з вашими інтересами. Аби робити яку-небудь роботу якісно, вам потрібно виростити інтерес до цієї роботи всередині себе, і тоді вона даватиметься вам легко, і ваші дії стануть приносити вам досвід. За допомогою Shareaholic ви можете підвищити привабливість блогінгу, і дозволити вам ділитися будь-яким контентом з інтернету з друзями. Швидкість завантаження досить висока, і ви зможете ділитися постами з ваших улюблених сайтів. Весь опублікований матеріал зберігається в одному місці, аби ви змогли швидко здійснити доступ до нього.

3. Slide Snack

Slide Snack є розширенням з величезним рейтингом, який дозволяє вам ділитися документами у вигляді слайд-шоу. Блогери пробують різні способи привернути увагу читачів, починаючи від забавних рамок зображення, до вживання ефекту появи контенту на сторінках. Якщо вам потрібно надати користувачам великий об'єм текстового матеріалу, спробуйте представити його у форматі слайд-шоу - таким чином, він буде більш презентабельним. Slide Snack допоможе вам з цим, незалежно від того, який формат ви використовуєте, будь то замітка, слово або файл у форматі PDF.

4. Screen Capture

Google Chrome пропонує відмінне розширення для зйомки екрану, який дозволить вам створювати різноманітні настанови. Кожному блогерові часто доводиться створювати різноманітні покрокові настанови, які допомагають читачам, і в таких настановах краще всього використовувати скріншоти. Додаток Screen Capture для Google Chrome допоможе вам в створенні повноекранних скріншотів або зображень конкретної області на робочому столі, а потім надасть інструменти для редагування, що включають можливість малювати, накладати текст або виділяти елементи колом. Ви можете зберегти відредаговане зображення, а потім використовувати його на сторінках вашого блогу.


487 17.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру