» » Захист для закладок Chrome паролем

Захист для закладок Chrome паролем

У кожного користувача серед закладок в браузері є такі, які не хотілося б показувати дружині і дітям. Або заховати від перегляду товаришів по службі, якщо ви користуєтеся браузером на робочому комп'ютері, до якого мають доступ сторонні особи. На жаль, штатні засоби браузера Chrome не дозволяють виділити ці закладки в окрему категорію і приховати їх. У таких ситуаціях можна скористатися розширенням Secure Bookmarks.
Захист для закладок Chrome паролем


Воно відразу вирішує саме цю проблему: створює окрему категорію закладок, які надійно зашифровані і відображуються лише після введення пароля.
Захист для закладок Chrome паролем


Для швидкого доступу до захищених закладок розширення поміщає кнопку на панелі інструментів. Розширення дуже зручне і просте у використання. Єдине, чого не вистачає, на перший погляд, це можливості перенесення в захищене сховище старих закладок.
Захист для закладок Chrome паролем


564 17.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру