» » Як Зробити Вашу сторінку на Facebook Цікавою?

Як Зробити Вашу сторінку на Facebook Цікавою?
Скільки часу ви присвячуєте своїй сторінці вашого бізнесу на Facebook? Навіть якщо ви створили її недавно, але будете регулярно її вести, то дуже скоро це принесе свої плоди.

Неважливо яка у вас мета - підвищити продажі, спілкуватися з поточними і потенційними клієнтами або просто створити інфопривід про ваш бренд - планування стратегії Facebook дозволить вам використовувати цей дуже популярний ресурс ефективніше.
Як Зробити Вашу сторінку на Facebook Цікавою?


Ось поради для генерації контенту, який привертає увагу ваших клієнтів.

Значення пропозиції.

Ваша сторінка Facebook - це місце проведення оновлень вашого бізнесі, але не стаєте нав'язливими. Люди не хочуть або потребують всебічного звіті щодо останнього пікніка компанії. Замість цього запропонуйте більше значення, комбінуючи своєчасне з'єднання контекнта про ваш бізнес (підказки продукту, події продажів, закулісні елементи і фотографії) зі стороннім вмістом, таким як посилання до галузевих блогах і форумах. Це зробить вас авторитетніше як ресурс має значення користувачам.

Спробуйте включати регулярну щотижневу або щомісячну опцію, таку як «знижка тижня» з спеціальною пропозицією щодо продукту або послуги. Дозвольте шанувальникам знати, що це - повторюваний бонус, таким чином, вони повернуться наступного разу до вас.

Будьте пов'язані зі своїми зображеннями.

Не відправляйте порожні фотографії своїх продуктів або послуг. Розкажіть їм історію або опис, щоб вони були зацікавленими і задоволеними клієнтами. Крім того, попросіть своїх передплатників тегованих власні фотографії, скрізь, де вони використовують ваш продукт або послугу і спільно використовують їх також (для цього можна використовувати конкурс, створюючи тренди).

Уникайте довгих повідомлень.

Ви могли злічити кожен аспект свого бізнесу захоплюючим, але довгі, хаотичні повідомлення ніколи не збиратимуть подібні, лайки і коментарі, які ви шукаєте. Якщо ви хочете, щоб шанувальники прочитали ваші повідомлення, збережіть їх короткими і лаконічними, зазвичай між 100-250 символами. (Більш короткі повідомлення в 60-80 символів, ймовірно, будуть більш легко поглинуті передплатниками зі скороспішної тривалістю концентрації уваги.)

Фокус на зобов'язанні.

Як Ви можете стимулювати користувачів, зайнятися Вашим бізнесом? Спробуйте задавати питання і пропонувати опитування, що будуть залучати ваших передплатників. В кінці повідомлення не забудьте запросити до коментування теми. Коли люди дадуть відповідь, підтримайте розмову власними коментарями.

Спілкуйтеся як друг, а не бізнесмен.

Facebook - це особиста соціальна мережа та спілкування тут, звичайно, більш формально, ніж, наприклад, Вконтакте, але тим не менш достатньо незобов'язуючої. Якщо ви не величезна корпорація, то пишіть свої новини, повідомлення та оновлення простим, неофіційним і забавним способом. Ніяких матеріалів з прес-релізу!

Інші пов'язані з утриманням підказки:

- Завжди використовуйте посилання в своїх новинах і статтях на ваш сайт або блог. Це підвищує рейтинг вашої сторінки в пошукових системах, таким чином збільшуючи вашу потенційну видимість з можливими клієнтами.
- Перемешуйте контент, використовуючи повідомлення, відео, фотографії, опитування, дискусії і т.д. Збережіть спілкування живим і несподіваним!
- Якщо ваше натхнення пропало, подивіться архіви, можливо там є тема, яка розбурхала ваших фоловерів вже колись давно, але ще залишилася грунт для її розкриття.
- Залишайтеся сфокусованим на ключовому принципі - Facebook це менше про маркетинг і продажі і більше про переговори і відносинах.


social
754 17.02.15Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера