» » 6 способів перевірити швидкість завантаження сайту

6 способів перевірити швидкість завантаження сайту
1. GTmetrix

«Кожен заслуговує швидкий серфінг», йдеться на стартовій сторінці GTmetrix. Інструмент оперує даними двох популярних сервісів від Google і Yahoo! - PageSpeed ​​Insights і YSlow, відповідно. Ви отримуєте не тільки показники швидкості завантаження, але і звіт про роботу всього сайту та практичні рекомендації про те, як її оптимізувати.
6 способів перевірити швидкість завантаження сайту


2. Pingdom

Представляючись як простий моніторинг роботи і продуктивності, Pingdom відразу підкуповує миловидним і лаконічним інтерфейсом. Цей авторитетний сервіс дозволяє змінювати місце розташування сервера, за допомогою якого відбувається оцінка вашого сайту, визначати, чи будуть ваші дані доступні широкій публіці і також висловлює пропозиції щодо оптимізації швидкості завантаження веб-сайту.

3. WebPagetest

Це open-source проект, спочатку розроблений командою Google в рамках кампанії Make the Web faster. Фішкою даного сервісу є можливість тестування швидкості завантаження в різних браузерах і через різні сервери. У розширених налаштуваннях можна вибрати ще й середню швидкість підключення до Інтернету, що допоможе оцінити продуктивність вашого сайту в різних умовах.

4. Neustar

«Перевірена інформація - найкращі рішення», декларують в Neustar, надаючи цілий оберемок сервісів: від цифрового маркетингу та продажу доменних імен до послуг кіберзахисту. Neustar дозволяє безкоштовно протестувати швидкість завантаження сайту з декількох локацій одночасно (що істотно заощаджує ваш час), правда, не дає рекомендацій щодо прискорення ресурсу.

5. Load Impact

Load Impact запевняють, що вони - лідери on-demand тестування швидкості і продуктивності вашого сайту. До тесту вони підходять дійсно грунтовно (як мінімум тому, що триває він істотно довше за інших). На виході ви отримуєте карту, на якій зображено відстань між сервером, на якому працює ваш сайт і їх власним сервером, що використовується для тестування, а також цілий оберемок інших метрик, в яких врахована «чуйність» різних типів вашого контенту.

6. Page Speed ​​Tool від Internet Marketing Ninjas

Послуга від ресурсу Internet Marketing Ninjas - це одне з найбільш лімітованих пропозицій. Визначаючи швидкість завантаження для різних типів підключення (і для різних URL), Page Speed ​​Tool більше нічого толком не вміє, зате миттєво дає вичерпне уявлення про те, як працює ваш сайт для користувачів як з швидким, так і з гранично повільним підключенням.


744 17.02.15Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера