» » Новий рекламний блок Facebook буде автоматично показувати рекламу користувачам на основі їхніх інтересів

Новий рекламний блок Facebook буде автоматично показувати рекламу користувачам на основі їхніх інтересів
Новий рекламний блок Facebook буде автоматично показувати рекламу користувачам на основі їхніх інтересів
Facebook оголосила про запуск нового рекламного блоку - Product Ads, який буде показувати рекламу користувачам залежно від їх інтересів.

Реклама продуктів з ціною і зображеннями буде показана користувачам на основі їх лайків, кліків, файлів cookie та місцезнаходження. Рекламодавцям достатньо буде завантажити каталог продуктів, і алгоритми Facebook підберуть для них відповідних користувачів.

Представник Facebook розповів виданню TechCrunch про те, як саме це буде працювати. Він уточнив, що в основному буде використовуватися механізм ретаргетінга - реклама буде підбиратися за допомогою даних, отриманих з вебсайту або програми рекламодавця. Пристрій значення не має - дані можуть бути зібрані з десктопа, смартфона або планшета. Рекламу можна налаштувати таким чином, що оголошення будуть показані користувачам, що відвідав певні сторінки сайту або перебувають у певному місці.

Також буде доступний показ відразу декількох продуктів. Інформацію про них можна буде оновлювати в залежності від того, є вони в наявності, чи ні. Рекламний продукт з'явиться на сторінці Power Editor протягом декількох тижнів.

Деякі компанії вже встигли протестувати новий інструмент. За словами старшого віце-президента Target Крісті Аргійлян (Kristi Argyilan), за допомогою нової функціональності конверсія збільшилася на 20% в порівнянні з іншими оголошеннями. Директор з маркетингу Shutterfly.com Джон Борис (John Boris), що використав функцію показу декількох продуктів одночасно, також повідомив про збільшення конверсії на 20%.

Новий інструмент дозволяє Facebook конкурувати з Google, яка показує користувачам рекламу на основі їх пошукових запитів. Функціональність, яка дає можливість представити користувачам всі або деякі продукти каталогу c ціною і зображенням, доступна у Google з 2012 року. Тоді компанія ввела цю опцію, щоб конкурувати з Amazon.

За три останні місяці 2014 компанія заробила на рекламі $ 3,6 мільярдів, дві третини цієї суми (69%) припали на мобільну рекламу - це на 16% більше, ніж наприкінці 2013 року. Facebook продовжує приділяти особливу увагу дослідженням і розробці, витрати на які склали $ 1,1 мільярд разом із зарплатою співробітникам недавно придбаних компаній.


social
519 22.02.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру