» » Як утримати користувачів знає Яндекс

Як утримати користувачів знає Яндекс
Із завданням примноження аудиторії своїх сайтів більшість вебмайстрів і творців інтернет-проектів успішно справляються - благо інструментів для цього предостатньо. Тим не менше, після стрибків популярності часто йдуть спади. Обумовлено це тим, що залучити відвідувачів простіше, ніж утримати. Даною проблемою зацікавилися розробники Яндекса і навіть пообіцяли створити формулу утримання інтернет-аудиторії, засновану на результаті аналізу великих обсягів неструктурованих даних. Інформація буде аналізуватися за допомогою платформи Yandex Data Factory (YDF), яка була запущена в грудні минулого року.
Як утримати користувачів знає Яндекс


Девелопери вже почали пілотний проект в цій області у співпраці з творцями популярної гри World of Tanks з компанії Wargaming. Зберігати аудиторію онлайн-ігри передбачається з тлумаченням моделі прогнозування відтоку геймерів і формування персоналізованих пропозицій для їх утримання. За словами представників Яндекса, вже зараз їх модель працює майже на третину точніше стандартних для ігрової індустрії аналітичних інструментів.


581 04.03.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру