» » Android йде в бік Java 7

Android йде в бік Java 7
Справа в тому, що код Android заснований на версії платформи Java 6, який вже можна вважати застарілим, і часто виникало питання: коли ж настане ясність з підтримкою конструкцій мови Java 7 і API. Однак, що вийшло 31 жовтня оновлення Android Studio 0.3.2 доповнює можливості написання коду до Java 7.

Головним чином , підтримка включає мовні можливості:скорочений опис узагальнення ( оператор ) ;конструкція switch з рядками ;обробник виключення для декількох типів ( catch ( E1 | E2 e )) ;знаки підкреслення в числових константах ( 1_234_567 ) ;двійкові константи ( 0b0001 ) . Важливо відзначити , що використання зазначених можливостей стало доступно і для більш ранніх версій Android. Однак , конструкція для автоматичного звільнення ресурсів " try - with - resources " доступна тільки для Android 4.4 . Що стосується класів і інтерфейсів Java 7, то у вихідних текстах Android присутній якась їх частина , проте вони помічені javadoc - тегами " @ hide » , що виключає їх з бібліотеки android.jar . Так , інтерфейс « java.lang.AutoCloseable » був присутній у вихідних текстах і раніше , проте тільки в Android 4.4 він втратив тег « @ hide » Додані можливості спростять спільну розробку для платформ Android і Java 7 та використання загального коду.


831 05.11.13Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера