» » Комплексне просування сайту як основа репутаційного маркетингу

Комплексне просування сайту як основа репутаційного маркетингу
Сьогодні, коли левова частка будь-якої цільової аудиторії більшу частину вільного часу проводить в мережі, що може мати більше значення для компанії, ніж наявність позитивної репутації в Інтернеті?

Всі фахівці, як один, схиляються до того, що запорука успіху будь-якої фірми - сильний легко впізнаваний бренд. На користь цього свідчать безліч стратегій і вдалих прикладів. Але репутаційний менеджмент в Інтернеті має свою специфіку. І першочерговим пунктом його проведення є, мабуть, створення і просування сайту компанії.
Комплексне просування сайту як основа репутаційного маркетингу


Важливо розуміти, що всю необхідну інформацію рядові користувачі шукають в режимі онлайн, за допомогою пошукових систем, наприклад Яндекса або Google. Для цього застосовуються пошукові запити, які повинні відповідати темам на ваших ресурсах. Якраз завдяки цим самим запитам і стає можливим ефективне просування сайтів і, отже, реклама вашої компанії, продукту або послуги.

Грамотна розкрутка сайту - це професійне заняття, яке повинні виконувати фахівці. Адже що, як не профільні знання і багатий досвід, здатне привести до максимального результату?

У комплекс послуг з просування входить:
- аналіз конструкції та змісту сайту;
- консультування з технічних питань;
- підбір ключевиков (семантичного ядра);
- створення грамотних інформаційних текстів на основі ключових запитів;
- перелінковка і обмін посиланнями;
- рекомендації з конкретних областям і багато іншого.

Великою популярністю також користується контекстна реклама. Вона являє собою розміщення повідомлень з «продає» інформацією. Оголошення найчастіше відображаються в пошуковій видачі і орієнтовані на людей, що цікавляться схожою інформацією. Крім того, останнім часом все більше позитивних результатів приносить піар в соціальних медіа. Подібна реклама дозволяє безпосередньо звертатися до потенційної аудиторії в «місцях її природного проживання» - на блогах, форумах, в соціальних мережах. Цей тип розкрутки відрізняється невеликими фінансовими витратами при дуже високій продуктивності.

Для найбільш ефективного просування необхідний весь набір заходів, які пропонує провести професійна веб студія . Застосовуючи комплексний маркетинг, ви зможете не тільки пропіарити свій сайт і створити йому впізнаване «ім'я», а й змусити його зберігати позиції для постійного припливу клієнтів.


618 07.03.15Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера