» » Просування посиланнями - чи буде працювати в 2015 році?

Просування посиланнями - чи буде працювати в 2015 році?
За той час, поки існує seo, змінилося вже декілька методик ефективного просування сайту . До кінця 2013 року найдієвішим способом виведення сайту в топ була покупка посилань. Але в 2014 всю сео громадськість розбурхало звернення Яндекса на тему того, що вони навчилися відрізняти живі посилання від покупних, а значить сайти, спіймані за руку, будуть банити. У цей момент перелякані сеошники швидко познімали свої посилання, щоб уникнути тривалого процесу виходження з бана, і почали ламати голову, що ж тепер їм робити далі.
Просування посиланнями - чи буде працювати в 2015 році?


Так вже вийшло, що окрім делікатній оптимізації та масової покупки посилань, запропонувати клієнтам було просто нічого. Просування статтями, хоч і набагато ефективніше і дає дійсно живу посилання, набагато дорожче і витрачає більше часу. Залишалося тільки розповідати клієнтам, що зараз вводяться нові алгоритми Яндекса (а так і було) і що ось-ось і сайт полізе. Сніданками годували впродовж всього року і, треба зауважити, що багато сайтів дійсно отримали бажані позиції просто тому, що були якісно оптимізовані і мали добрі поведінкові фактори. Хтось санкцій Яндекса не злякався і продовжив купувати посилання. Тих, хто сильно не старався, злісний робот не чіпав, але позиції росли вже не так бадьоро, а значить пройде ще небагато часу і клієнти від такого просування все-таки відмовляться.

Отже, дивлячись у невблаганно наближається 2015 рік, можна сказати одне - сферу просування повинно привернути. Притому перевернути в хорошому сенсі: нарешті підуть зі сцени школярі та старички, які не хочуть розвиватися, залишаться тільки реальні фахівці, готові запропонувати клієнтові не просту витрату грошей, а реальне вкладення у бізнес.

Зараз нам бачиться така ситуація: сайти, які зловживають покупними посиланнями, відійдуть на другий план, звільнивши перші місця молодим, але якісним сайтам. А значить все більшому числу компаній, незважаючи на кризу, доведеться повністю переробляти свої сайти. Дуже сильно зміниться ситуація і щодо платної реклами директив. Навіть ті, хто був категорично проти, зрозуміють перевага вкладень в платну рекламу з гарантованими показами і кліками. А значить виросте конкуренція, а, отже, і ціна кліка. СЕО-компаніям доведеться переглядати принципи своєї роботи, відмовляючись від просування на користь розвитку сайту . Все це відніме хліб у тих, хто звик до легких грошей, але в цілому обстановка буде куди більш оптимістичною.


794 06.03.15Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера