» » В якій географічній зоні краще замовити оренду сервера

В якій географічній зоні краще замовити оренду сервера
При виборі зони для розміщення веб-ресурсу необхідно враховувати всі найдрібніші деталі існуючих пропозицій від хостерів, які в подальшому можуть істотно відбитися на роботі сайту. Перш за все, це відноситься до вибору географічного розташування сервера, а саме - в Росії він знаходиться або за кордоном. Обидва з цих варіантів мають як переваги, так і недоліки, які необхідно обов'язково враховувати, щоб вибрати найбільш оптимального провайдера.
В якій географічній зоні краще замовити оренду сервера


На даний момент все більше російських компаній для розміщення своїх веб-ресурсів віддають перевагу закордонним хостингам, що зумовлено як певними перевагами, так і модними віяннями. Однак у більшості випадків послуги саме зарубіжних провайдерів вибирають з причини існуючих міфів, наприклад, про низькі ціни на хостинг в Європі та США. Насправді ж хостинг сайтів в Росії і, наприклад, в тій же Великобританії буде коштує приблизно однаково. Звичайно ж, в залежності від обсягу будь-яких додаткових послуг, ціни європейських провайдерів трохи нижче, ніж у вітчизняних. Однак важливіше технічне забезпечення, яке гарантують закордонні провайдери, і варто визнати, що за кордоном воно дійсно краще.

Важливо й те, що перевірені закордонні хостинги мають набагато більш значний стаж роботи, в порівнянні з російськими, що також сприяє їх якості.

Однак є й зворотна сторона медалі, а саме - відсутність практично на всіх закордонних хостингах хорошою російськомовної підтримки. І навіть у тому випадку, якщо вона була вказана в пакеті послуг, необхідну інформацію без доброго знання англійської мови отримати досить складно. Звичайно ж, володіючи на високому рівні іноземною мовою, можна успішно працювати і з зарубіжними хостингами, користуючись усіма їх перевагами.

Варто сказати і про форму оплати закордонних хостингів. Сьогодні багато користувачів, вибираючи географічне розташування свого сервера, віддають перевагу не обширним тарифних планів, а можливістю оплати послуг за допомогою готівки, швидких платежів та електронних валют, а не тільки за допомогою систем Visa і PayPal. Справедливості заради слід зазначити, що поступово хороші хостинги Росії переймають поширену в усьому світі практику оплати за допомогою кредитних карт. Підводячи підсумок, можна відзначити, що якщо мова техпідтримки і форма оплати мають важливе значення, краще вибрати російський хостинг, а в інших випадках - який-небудь зарубіжний.


686 06.03.15Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера