» » Інтернет-маркетинг: кому потрібно SEO, а кому SMM?

Інтернет-маркетинг: кому потрібно SEO, а кому SMM?
5-6 років тому онлайн-просування займало мало не останнє місце в маркетингових планах більшості компаній. Конкуренція в інтернеті була мінімальна. Тепер картина докорінно змінилася. Мабуть, немає великих організацій, які не знають про важливість створення, підтримки сайту і підвищенні лояльності до бренду користувачів всесвітньої мережі. Однак не всім відомо, як грамотно застосовувати інструменти інтернет-маркетингу в залежності від того, що пропонує компанія. У статті - різниця в просуванні на прикладі приватної клініки і кафе.
Інтернет-маркетинг: кому потрібно SEO, а кому SMM?


Медичні установи
1. Запити на медичну тематику - третій за популярністю в пошукових системах Яндекс і Google.
2. 55% користувачів шукають інформацію про захворювання та методи їх лікування в інтернеті.
3. 80% пацієнтів перед відвідуванням клініки вивчають її сайт.

Заклади громадського харчування
1. Основна аудиторія інтернет-користувачів - 18-35-річні чоловіки і жінки. Люди цієї вікової групи також є основними відвідувачами кафе і ресторанів.
2. 64% користувачів заходять на сайт, щоб здійснити цільове дію: замовити доставку страви, забронювати столик і т.д.
3. 75% потенційних відвідувачів перед відвідуванням закладу хочуть побачити меню і фотографії залу.

Як правильно застосовувати інструменти інтернет-маркетингу? SEO
Приватна клініка. Найчастіше користувачі приходять на медичні сайти через пошуковики. Щоб отримати максимум відвідувань, ресурс повинен бути в топі систем Google і Яндекс. Грамотне SEO призведе потенційних клієнтів. За наявності хорошого сайту це - прямий шлях до того, що людина звернеться до вас.
Інтернет-маркетинг: кому потрібно SEO, а кому SMM?


Кафе. Пошукова оптимізація - хороший інструмент інтернет-маркетингу для великих закладів громадського харчування, готових виділяти великі суми на просування. Маленьким кафе з невеликим бюджетом краще вкластися в контекстну рекламу і SMM.
Інтернет-маркетинг: кому потрібно SEO, а кому SMM?


Контекстна реклама
Приватна клініка. Головний плюс - безпрограшна попадання в цільову аудиторію. Щоб уникнути великої конкуренції і підвищити продажі, краще робити ставку на середньо- і низькочастотні запити. Ваші витрати на користувальницькі переходи будуть виправдані за запитом "клініки лікування варикозу" (398 показів), ніж "клініка лікування" (46881 показ).
Інтернет-маркетинг: кому потрібно SEO, а кому SMM?


Кафе. Контекстна реклама - ефективний інструмент. Щоб не тільки заявити про себе, а й змусити користувача прийти, розкажіть про акції, бонуси, знижки.

SMM
Приватна клініка. Просування бренду і послуг в соціальних мережах може стати додатковим маркетинговим інструментом. Чи не прогадаєте з цільовою аудиторією: основні користувачі ВКонтакте - люди у віці 18-34 років, у той час як вік відвідувачів Однокласників - від 35 років.

Кафе. Для кафе SMM - особливо ефективний інструмент. Звідти паблік, нарощуйте базу передплатників, стаєте "друзями" з компаніями сфери дозвілля, висвітлюйте актуальні акції, влаштовуйте розіграші призів і, найголовніше, регулярно спілкуйтеся з користувачами.
Інтернет-маркетинг: кому потрібно SEO, а кому SMM?


Успіх вашої рекламної компанії в інтернеті прямо залежить від правильного вибору маркетингових інструментів і грамотного володіння ними. Щоб забезпечити ефективність вкладеному бюджету, зверніться до фахівців. Digital-агентство Uplab крім SEO, SMM і контекстної реклами пропонує інші послуги: створення унікального контенту, таргетовану, банерну рекламу і т.д.

Ефект від інтернет-маркетингу можна оцінити практично відразу. Завдяки можливості глибокої аналітики, яку зазвичай не дають оффлайн-засоби, ви можете побачити, які інструменти приводять до вас більше клієнтів. Кожна дія можна оцінити, а також змінити, поліпшити, оптимізувати в будь-який час.


832 06.03.15Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера