» » Пошукове просування сайту в Яндекс

Пошукове просування сайту в Яндекс
На сьогоднішній день пошукове просування сайту в Яндекс є досить потрібною послугою. Це прекрасна можливість розширити цільову аудиторію, знайти нових клієнтів і збільшити прибуток компанії. Розглянемо докладніше основні аспекти даного заходу.
Пошукове просування сайту в Яндекс


Розкрутка сайту здійснюється поступово
Якщо ви зацікавлені в отриманні довгострокового та ефективного результату, ви повинні знати, що просування сайту в Яндексі вимагає часу. Врахуйте це до уваги. Наприклад, щоб вивести сторінки на високі позиції по низькочастотних запитах, знадобиться близько 2-х місяців. На просування більш популярних фраз піде близько 4 місяців. У деяких випадках знадобиться близько півроку для виведення в ТОП висококонкурентних запитів.

Замовник бере участь у просуванні
Багато клієнтів вважають, що всю відповідальність за кінцевий результат робіт по розкрутці несуть seo фахівці. Левова частка правди в цьому є. Проте слід розуміти, що алгоритми пошукової системи Яндекс беруть до уваги різні чинники сайту, на основі аналізу яких визначають рейтинг web-ресурсу. Це якість контенту, періодичність його оновлення, внутрішня структура сторінок, зручність сайту для користувачів, дизайн і т.д. Якщо ви маєте намір досягти хороших результатів, чітко для себе вирішите, чи готові ви брати активну участь у просуванні вашого проекту? Зазвичай завдання клієнта зводиться до внесення змін на сайт за рекомендаціями оптимізаторів.

Виконуйте інструкції seo фахівців
В обов'язковому порядку вносьте зміни, які надійшли від оптимізаторів. Інакше надалі виникнуть складнощі з просуванням.

Зовнішня посилальна маса: методика її нарощування
Яндекс «любить» сайти з різноманітними зовнішніми посиланнями. Щоб досягти хороших результатів розкрутки в цьому пошуковику, seo-фахівці вдаються до різних способів отримання зовнішніх посилань.

Закуповують посилання на ресурсах тематичної спрямованості, форумах, блогах, проводять реєстрацію в каталогах, намагаються отримати природні посилання, користуються спеціалізованими сервісами і т.д.

Врахуйте, що необхідно поступово нарощувати кількість зовнішніх посилань. Розвиток проекту має проходити природно. Тільки так можна досягти хороших результатів.

Висновок
Просунути сайт в Яндексі - непросте завдання, що вимагає професійного підходу і серйозних тимчасових витрат. На регулярній основі слід проводити аналіз проекту для внесення змін до рекламну стратегію з метою досягнення позитивних результатів.


16228 07.03.15Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера