» » Розкрутка «старого» сайту

Розкрутка «старого» сайту
Займатися розкручуванням вже існуючого Інтернет-ресурсу набагато складніше, ніж розкручувати сайт з перших моментів його життя. Складно, але не означає неможливо. Для того, щоб здійснити просування сайтів потрібно враховувати безліч чинників. З чого ж слід почати?
Розкрутка «старого» сайту


Для початку перевіряємо html-код і структуру сайту на наявність таких серйозних помилок, як: непрацюючі посилання; дуже великий розмір веб-сторінок (обсяг однієї сторінки не повинен бути більше 50 кб); розробка головного меню в javascript, що заважає індексації посилань пошуковими роботами. Завершивши з пошуком помилок, а також усунувши їх, необхідно перейти до визначення числа зовнішніх посилань, ведучих на ваш інтернет-ресурс. Якщо посилання розташовані в популярних пошукових системах, до яких щодня звертається величезна кількість користувачів, то не варто турбуватися і можна продовжувати роботу далі. Але, якщо ж ви обмінювалися посиланнями з усіма підряд, не дивлячись на тематику і популярність сайту, доведеться виправляти становище.

Також варто зазначити, що текст посилань варто підготувати заздалегідь, приділивши належну увагу його змісту. Текст посилання не повинен бути довше 10-16 слів, в які повинна вміститися основна ідея сайту. Чому саме 10-16? Та тому що, саме стільки слів може проіндексувати робот.Не менш важливими є і мега-теги. Незважаючи на величезну кількість статей про роль мега-тегів у визначенні релевантності сайту, початківці веб-майстри часто забувають про них. Короткий опис сайта- Description. Ключові слова - Keywords. З'ясувати цінність кожного ключового слова можна за допомогою пошукових систем Рамблер, Яндекс або Google. Ключові слова використовуються у множині. За винятком тих слів, у яких в множині перша голосна змінюється. Назва сторінки - Title. Тут варто вказати тематику сайту (кількість допустимих символів 60-100). Не варто в даний тег поміщати назва організації або компанії, якщо воно звичайно не відомий широкій аудиторії.


16217 07.03.15Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера