» » Рекомендації по генерації трафіку на сайт

Рекомендації по генерації трафіку на сайт
Говорячи про стратегію пошукового просування сайту та придбанні постійних відвідувачів, коротко позначимо найважливіші його аспекти. Отже, щоб просунути сайт і залучити саме цільову зацікавлену аудиторію, необхідно виконати внутрішню і зовнішню оптимізацію сайту, слідуючи простим рекомендаціям з сайту Теоретик СЕО :

По-перше, якщо Ви тільки на початку шляху, варто загострити увагу на доменному імені. Тут важливо орієнтуватися на два правила. Або відобразити в назві домену назва вашого підприємства, фірми, сайту. Або використовувати коротке, але такого назва, яке буде легко, як вимовляти, так і друкувати в адресному рядку будь-якому користувачеві.
Рекомендації по генерації трафіку на сайт


По-друге, необхідно уважно вивчати ключові фрази конкурентів. Чим вони приманюють користувачів? Зрозуміло, сліпо копіювати як шаблон подібні зразки не варто, потрібно шукати нові ходи, залучати відвідувачів, генеруючи злободенні теми на сторінках свого ресурсу.

По-третє, зверніть увагу на дизайн сайту. Звичайно, технологія javascript сьогодні пропонує досить привабливі і красиві варіанти відтворення коду. Але користувачеві потрібна не складна схема і методика переміщення по сайту, а проста, але логічна структура. Не потрібно зайвої флеш і java перевантаженості. Краще, якщо сторінка забезпечена простий навігацією, простими зображеннями.

По-четверте, велику роль відіграє розмір веб-документа. Сторінка повинна швидко завантажуватися, не потрібно зайвих кодів, які будуть гальмувати процес відкриття статті. Людям подобається, коли вона відкривається моментально.

По-п'яте, оптимізуйте матеріал. Для цього необхідно ключові фрази потрібно прописати в тезі title. Крім того, ключові словоформи мають бути впроваджені в заголовок статті, а також в її тіло.

По-шосте, для отримання якісного трафіку на сайт потрібно продумати основне меню або категорії ресурсу, які будуть наскрізними посиланнями. Ці глобальні посилання багато вебмастера розташовують зліва або вгорі вікна. Можна розміщувати їх і внизу, але тоді відвідувач може їх просто не побачити - адже він читає матеріал зверху вниз, зліва направо.

По-сьоме, дуже корисною буде карта веб-сайту. Така карта надасть користувачеві швидкий перехід на необхідний матеріал. Користувач може швидко пробігтися по назвах статей і вибрати відповідну. Крім того, для індексації статей карта сайту надзвичайно корисна.

Восьме правило стосується контенту сайту. Це найважливіша частина, адже саме за контентом «полює» користувач. Якщо ваш контент буде кращим, цікавішим, ніж у конкурентів, то це забезпечить постійний приплив нових відвідувачів і повернення старих.

Дев'яте правило залучення якісного трафіку на сайт - це розміщення тематичних статей на сторонніх ресурсах. Звичайно, з часом автори інших сайтів будуть посилатися на ваші матеріали з власної ініціативи. Але, можна постаратися і самому, щоб не чекати можливої ​​появи зворотних посилань.

Постійно необхідно оновлювати інформацію, а також розміщувати прес-релізи про продукти / послуги / новини компанії.


15260 07.03.15Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера