» » Просуваємо туристичні сайт: вибираємо напрям успіху

Просуваємо туристичні сайт: вибираємо напрям успіху
Створення сайту туристичної компанії - це лише початок великого шляху до успіху ресурсу. Щоб портал почав приносити пристойні дивіденди, доведеться потрудитися - зробити його цікавим, популярним і розкрученим. Популярність у віртуальній мережі є синонімом успіху, тому має сенс просувати ресурс, щоб отримувати пристойний дохід. Вже після цього можна пропонувати кращі готелі Ворохти. 3 зірки своїм замовникам, а також інші послуги компанії.
Просуваємо туристичні сайт: вибираємо напрям успіху


Як розкрутити туристичний сайт: напрямок на успіх! Контент
Цікавий і корисний для користувачів контент - це половина успіху. Потенційні клієнти хочуть отримати наочний контент з ілюстраціями, відео та барвистими фотографіями екскурсійних маршрутів, готелів, номерів. І нехай описового контенту - тексту - не тільки бути аж надто багато, проте головні питання відпочинку та можливостей туриста повинні бути освітлені. Нерідко майбутній клієнт бажає дізнатися інфраструктуру готелю, скільки летіти з києва до лондона , де провести своє дозвілля та інші питання.

Складання семантичного ядра
Для просування в мережі необхідно грамотно скласти семантичне ядро. Увага приділяється низькочастотних запитах, вони здатні дати набагато більше трафіку, ніж середньочастотні і високочастотні. Саме НЧ-запити дозволяють привернути увагу цільового відвідувача, який може стати клієнтом туристичної компанії. Для «витонченого запиту» досить одноразової внутрішньої оптимізації, яка дозволить накопичувати вагу сторінці.

Сезонність
Туристичні компанії істотно залежать від сезону, у високі і критичні сезони значно підвищується інтерес користувачів до турів в певні країни. Є і невеликі міжсезоння сплески інтересу, проте агентства часто рівняються саме на сезонні поїздки, коли є можливість істотно заробити. Саме тому просувати ресурс по певних тематичних запитах потрібно починати за 4-6 місяців до початку пікових продажів.

Структура ресурсу
Прозора і добре продумана структура - основа успіху ресурсу. Щоб користувач не пішов з сайту, так і не знайшовши корисною і потрібною для себе інформації, потрібно розташовувати сторінки в 1-3 кліків від головної сторінки. Фахівці рекомендують використовувати зручну навігацію по типу «хлібні крихти». Саме така структура дозволяє швидко користувачеві зрозуміти, де саме шукати необхідні дані. Загальний тип структури - ієрархічна з горизонтальними зв'язками всередині кожного розділу.


15212 07.03.15Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера