» » Сайт туристичної компанії: 3 правила розкрутки!

Сайт туристичної компанії: 3 правила розкрутки!
Загальновідомо, що найкращим і ефективним інструментів для популяризації інтернет-агентства є свій власний сайт. Сьогодні досить багато туристичних агентств створили свої портали. Однак далеко не кожен із створених ресурсів потрапляє в поле зору потенційного покупця. Грамотний підхід до просування ресурсу, а також використання найефективніших способів дозволять не тільки розкрутити портал, а й реалізувати з його допомогою свої послуги.
Сайт туристичної компанії: 3 правила розкрутки!


SEO-оптимізація
Потенційні клієнти, яких цікавить певний продукт, товар або послуга, обов'язково заглянуть в пошукову систему. Це можуть бути популярні Яндекс або Google або будь-який інший подібний, але менш популярний ресурс. Після введення відповідного запиту відвідувач очікує отримання списку результатів пошуку.

Для власників туристичного сайту важливо, щоб його ресурс залишався в лідерах видачі. Саме це стає гарантією того, що потенційні покупці або зацікавлена ​​аудиторія заходила на сторінки сайту компанії. Щоб інтерес публіки не згасав, слід скористатися можливостями СЕО-оптимізації. Її метою є виділення сайту в топ пошукової видачі. Це забезпечує приплив клієнтів, а також реалізацію своїх послуг, в тому числі і в питаннях бронювання готелів.

Контекстна реклама
Вельми ефективний спосіб, який працює швидше інших інструментів. Для використання контекстної реклами використовуються текстові повідомлення, що розміщуються в пошуковій системі або на сторінках сайтів схожих тематик. Для розкручування можна використовувати зручні інструменти таргетингу.

SMO
Ця галузь зачіпає соціальні мережі, де туристична компанія зможе проводити спеціальні акції, доводити до відома потенційних клієнтів інформацію про палаючі турах, унікальних пропозиціях, акціях. Найпопулярнішими мережами є ВКонтакте та Facebook. Рекламна кампанія може бути відкритою або прихованою, але головне - її реалізацією повинні займатися грамотні фахівці. У цьому випадку можна розраховувати на її ефективність і досягнення поставленого результату.


7497 07.03.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру