» » Особливості просування сайту в соцмережах

Особливості просування сайту в соцмережах
Особливості просування сайту в соцмережах

Більше половини користувачів Інтернету зареєстровані в соціальних мережах. Експерти вважають, що число шанувальників ВКонтакте, Однокласників, Facebook та інших подібних майданчиків в майбутньому збільшиться ще більше. Цією тенденцією з вигодою для себе можуть скористатися люди, які просувають в Мережі свої сайти.
Особливості просування сайту в соцмережах


Плюси використання соціальних мереж

Фахівці, у яких можна замовити сайт, заглянувши на сторінку rostov-wb.ru , також активно використовують соціальні мережі для реклами нових ресурсів. Адже на таких майданчиках можна відшукати тисячі потенційних клієнтів, зацікавлених у придбанні конкретної послуги чи товару. Зробити це тим простіше, що люди добровільно викладають на цих сайтах інформацію про себе: стать, вік, захоплення.

Перш ніж почати просувати веб-сторінку, необхідно визначити, на якому майданчику «живе» цільова аудиторія. В залежності від конкретних цілей, ви можете вибрати:
* Мій світ;
* ВКонтакте;
* Facebook і т.д.

Особливості просування сайту в соцмережах


Групи, програми і банери

Для просування сайтів на будь-який з цих майданчиків потрібно дотримуватися загального принципу. Він полягає в умінні увійти в контакт з потенційними покупцями і привернути їх увагу. Для цієї мети зазвичай створюються тематичні групи, а також ігри та програми. Найбільший ефект приносить створення і розкручування груп. Чим більше людей побачить ваше співтовариство і виявить до нього інтерес, тим більший трафік на сайт ви отримаєте в результаті.

Якщо ви просуваєте ресурс ВКонтакте, обов'язково розмістіть там контекстну рекламу і банери. Робиться це на платній основі, проте витрати на піар швидко окупаються.

У більшості випадків професіонали використовують для просування веб-сторінок майданчик ВКонтакте. Знайти потенційних клієнтів можна і в Одноклассниках, хоч ця соціальна мережа і менш популярна. Тут також в ходу аналогічні способи рекламного таргетування.

Результати просування в соцмережах

Ресурси, які продають послуги та товари, потребують позитивних відгуках споживачів. За допомогою соціальних мереж можна збільшити число таких відгуків. У підсумку значно зросте кількість ваших клієнтів.

Згадки і посилання, розміщені на соціальних майданчиках, підвищують позиції конкретних ресурсів в пошуковій видачі Google і Яндекса. Крім того, завдяки ВКонтакте, Однокласників та іншим подібним ресурсам можна отримати більш цінних клієнтів, ніж ті, які приходять з пошукових систем. Користувачі з соцмереж вже мотивовані і приходять на просувні сайти, щоб купити зацікавив їх товар.


social
16245 23.03.15Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера