» » Просто про онлайн конструктори

Просто про онлайн конструктори
Просто про онлайн конструктори

Уже в минулому часи, коли для створення сайту було потрібно знання мови розмітки HTML, PHP або інших мов програмування. Сьогодні самостійно можна приготувати "смачний" сайт без вкладення грошей. На допомогу приходить онлайн конструктор сайтів, потрібно лише вибрати підходящий.

Що ж таке конструктори сайтів?

Конструктор сайтів потрібен тим, хто не бажає вникати в проблеми управління, розбиратися в движку або думати, як написати щось своє.

Простіше наступний шлях: відкрити конструктор сайтів онлайн, придумати назву, розбити на розділи, із запропонованого дизайну вибрати свій ... сайт готовий. Запускаємо!

Переваги

Простота використання заслуговує того, щоб повторно підкреслити, що це перевага. Знати коди? Ні до чого! Вибирати движок? Не треба! Верстати? Про що ви! Працювати з конструктором настільки легко, що навіть пенсіонер впорається з цим завданням.

Розробник онлайн конструктора пропонує хостинг і домен, підтримка не обмежена в часі, але обмежена місцем на сервері. Якщо у вас багато файлів, то немає потреби зберігати їх все на сайті, можна скористатися онлайновим сховищем файлів.

Як вже говорилося вище, конструктор пропонує вибрати готовий дизайн з безлічі шаблонів. Їх чимало, тому навряд чи ви залишитеся без відповідного варіанту.
Припустимо, у вас зовсім маленький досвід роботи за комп'ютером. І крім Word-а ви ні з якими додатками більше не знайомилися. Що робити? Виявляється, досвіду роботи в текстовому редакторі цілком достатньо, щоб створити сайт онлайн. «Одержую те, що бачу» - так працює конструктор сайтів онлайн. Це повнофункціональний редактор, в якому нічого кодувати не потрібно, принцип роботи практично такий же, як у Word. Замість панелей з інструментами, конструктор повний функціональних розділів і модулів, які дозволяють отримати те, що хочеш, від сайту-візитки до інтернет-магазину.

Недоліки

Як вище вже згадувалося, один з недоліків - лімітований дисковий простір. Хоча це розв'язувана проблема. Потрібно всього лише доплатити певну суму і простір на сервері для вашого сайту збільшиться.

Другий недолік - примусова реклама. Відключити її можна знову ж таки тільки за гроші. Практично на всіх безкоштовних ресурсах подібна проблема поширена.

Наступний недолік - зазвичай на безкоштовних ресурсах seo оптимізація трохи гірше, порівняно з платними.

Необхідність окремо доплачувати за можливість отримання фінансового прибутку з сайту, також є однією з проблем.
Всі перераховані вище недоліки не настільки істотні, щоб новачок знехтував перспективою мати власний веб-сайт.

Отже, якщо ви користувач з нульовим рівнем досвіду і знань, то конструктор сайтів онлайн - ваш спосіб мати власний ресурс в інтернеті. А головне, ваш сайт буде працювати!


777 28.03.15Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера