» » Google став по-іншому оцінювати якість контенту

Google став по-іншому оцінювати якість контенту
Раніше в цьому місяці деякі видавці помітили зміни в результатах пошуку Google. Видання SearchEngineLand запитало у Google, чи пов'язано це з «Пандою» або іншим алгоритмом, на що пошуковик відповів негативно. Проте з того моменту стало з'являтися все більше звітів про результати такого собі «фантомного алгоритму» - щось явно відбувалося, навіть якщо Google не визнавав цього.
Google став по-іншому оцінювати якість контенту


І ось довгоочікувана офіційна інформація . Google повідомив про те, що в алгоритмі ранжирування відбулися зміни в області обробки сигналів якості.

Google не буде розкривати подробиці того, як саме він оцінює якість. Але з минулих заяв компанії ми знаємо, що якість конкретної сторінки або сайту в цілому визначається широким діапазоном індивідуальних чинників. Можливо, Google просто провів переоцінку цих факторів і дав деяким з них додаткову вагу.

Судячи з усього, оновлення не орієнтоване на якийсь конкретний тип сайтів.

На даний момент складно дати якісь конкретні рекомендації щодо того, як уникнути впливу нового алгоритму Google. Але, безумовно, не буде зайвим поліпшити загальну якість сайту і все більше орієнтуватися на користувачів.


626 21.05.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру