» » Дуже крутий односторінковий HTML шаблон сайту на Bootstrap

Дуже крутий односторінковий HTML шаблон сайту на Bootstrap
Дуже крутий односторінковий HTML шаблон сайту на Bootstrap

Стильний односторінковий шаблон з обладнаний адаптивної версткою від Twitter Bootstrap. Шаблончик напханий легким Паралакс, анімацією і jQuery слайдером контенту.

Візуально сайт розділений на 8 блоків.

Перший блок
Привітання. Тут ми бачимо фонове зображення, логотип компанії, велику кнопку і іконку, яка відкриває меню сайту. Меню сайту спочатку приховано від очей, і з'являється при натисканні на кнопку іконки.

Другий блок - текстове привітання

Третій блок
У цьому блоці 3 горизонтально розташованих блоку. У цих блоках розташовуються опису послуг компанії за допомогою іконки, заголовка і невеликого тексту.

Четвертий блок
Зображення на половину екрану. На іншій половині слайдер з перевагами компанії (а в даному випадку цього шаблону)

П'ятий блок
У п'ятому блоці цитата або мотивуючий заголовок з параллаксом на задньому фоні.

Шостий блок
Слайдер превью статей з блогу. Слайдер автоматично перегортає прев'юшки, які складаються з зображення, заголовка і превью тексту.

Сьомий блок
Слайдер з блоків з інформацією про співробітників компанії з їх фотографіями, іменами і прізвищами, а також з посиланнями на їх соціальні мережі.

Восьмий блок
Блок з фоновим параллаксом і формою email підписки

Дев'ятий блок
У цьому блоці міститься контактна інформація з трьох горизонтальних блоках:
Адреса
Телефон
Email

Десятий блок - копірайт і посилання на творця сайту

Ось такий от крутий односторінковий шаблон сайту, зроблений на базі Twitter Bootstrap. Сподіваюся шаблончик сподобався і він послужить Вам службу. Всім добра і удачі.


Завантажити безкоштовно


templates landing
1446 19.08.15Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера