» » Google зможе відповідати на листи замість людини

Google зможе відповідати на листи замість людини
Google зможе відповідати на листи замість людини
Поєднане з поштового сервісу Gmail раніше запущене додаток Google Inbox тепер може відповідати на листи автоматичні за допомогою створеного ІІ тексту. Інформація про це опублікована в офіційному блозі компанії GmailBlog Blogspot.

При вхідний листи система для початку аналізує текст і дає йому первинну оцінку щодо можливості або неможливості відповіді на нього за допомогою ШІ. Спеціальний алгоритм аналізу отримав назву Smart Reply.


Ті тексти та листи, на які система здатна відповісти, відображаються користувачеві відразу разом з декількома варіантами складеного автоответа. Далі людина сама вибирає найбільш йому підходящий варіант.

У разі ж, якщо Smart Reply утруднюється скласти повноцінну відповідь на лист, система видає користувачеві часткову заготовку відповіді, яку він вже модифікує під себе.

Варто відзначити, що Smart Reply працює за принципом глубого самонавчання, тому кожен підходящий і невідповідний варіант робить її алгоритм більш точним і персоналізованих.


769 04.11.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру