» » 10 CSS-фреймворків для веб-розробників

10 CSS-фреймворків для веб-розробників
Ви веб-розробник? Відчуваєте потребу у високоякісному CSS-фреймворку? Якщо так, то сьогодні ви прийшли туди, куди слід. Сьогодні ми хочемо запропонувати вам підбірку з 10 високоякісних CSS-фреймворків для веб-розробників, і тому вам більше не доведеться все створювати з нуля, так як у вашому арсеналі тепер буде заздалегідь підготовлених набір файлів і папок, який значною мірою полегшить і прискорить процес розробки. Адже саме з цієї причини багато веб-розробники постійно шукають хороші фреймворки.

Тут також представлені відмінні та безкоштовні CSS-фреймворки для веб-розробників. Ми перейдемо до добірки відразу після цього абзацу, а тут хотілося б попросити вам поділитися вашими думками і думками з приводу цих генераторів. Більш того, якщо у вас є з ким поділитися даної підбіркою, обов'язково зробіть це!

1. Yaml
yaml

Модульний CSS-фреймворк для дійсно гнучких, доступних і адаптивних веб-сайтів.

2. Gumby Framework
Gumby Framework

Не витрачайте час на розробку логічною структури сторінок і прототипи додатків, так як гнучкий адаптивний CSS-фреймворк, Gumby Framework, зробить все за вас.

3. Foundation
Foundation

Самий просунутий адаптивний фреймворк для роботи із зовнішніми інтерфейсами.

4.Twitter Bootstrap
Twitter Bootstrap

Найпопулярніший фреймворк для роботи із зовнішніми інтерфейсами і розробки адаптивних веб-проектів, в першу чергу орієнтованих на мобільні пристрої.
Доречі, сайт web.if.ua написаний саме на цьому CSS-фреймворку.

5.Skeleton
Skeleton

Skeleton являє собою невелику колекцію CSS-файлів, які допоможуть вам прискорити процес розробки веб-сайтів.

6.Less Framework
Less Framework

Less Framework являє собою сіткову систему на CSS для розробки адаптивних веб-сайтів. Вона складається з 4 шаблонів і 3 наборів типографіки.

7. Columnal
Columnal

Сіткова система на CSS, Columnal, являє собою переробку кількох інших систем.

8. Kube
Kube

Kube - це один з найбільш просунутих і гнучких CSS-фреймворків. Він дає вам можливість проявити креативних підхід і скористатися перевагами сучасних технологій.

9. Toast
Toast

Toast - це CSS-фреймворк, розроблений максимально простим. Адаптивна сітка дозволяє вам без праці створювати гнучкі шаблони, і додавати відступи, границі або змінювати розміри блоків.

10. Knacss
Knacss

KNACSS - це мінімалістська, адаптивна і розширювана CSS-платформа для розробки HTML + CSS. Вона була розроблена веб-агентством Alsacreations.fr.


830 22.11.15Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера