» » Як швидко і якісно захистити ресурс від DDOS-атак

Як швидко і якісно захистити ресурс від DDOS-атак
У цифровій століття однією з головних небезпек для нормального існування сотень тисяч, і навіть мільйонів людей, є вихід з ладу або відмова в обслуговуванні серверного обладнання, особливо великих державних установ, організацій, промислових і комерційних підприємств. Викликані хакерськими атаками, такі відмови можуть призвести до негативних наслідків:

- порушень роботи державного або муніципального апарату влади;
- зменшення прибутку, або збитків підприємств;
- зниженню лояльності користувачів веб-ресурсу.
Як швидко і якісно захистити ресурс від DDOS-атак


Враховуючи це, фахівці компанії «General Protect» розробили програмний продукт, мета якого полягає в забезпеченні надійного захисту серверного обладнання від DDoS-атак. Він надійно захищає від DDoS-атак будь-які ресурси, незалежно від відвідуваності. Для створення такого продукту потрібно було провести серйозну аналітичну роботу для виявлення основних варіантів організації DDoS-атак.

Спочатку було визначено, що основним чинником, який сприяє встановленню хакерської атаки, є різке збільшення числа запитів, у тому числі - порожніх, або спрямованих на неіснуючі сторінки і розділи сайтів. У більшості випадків такі запити відправляються учасниками т.зв. зомбі-мереж, які з заражених вірусами комп'ютерів.

Після виявлення DDoS-атаки Генерал Протект активізує систему фільтрів, які з максимальною точністю визначають нелегітимні запити, відокремлюючи їх від легальних - звичайних користувальницьких звернень. Це дозволяє забезпечити безперервний доступ для реальних користувачів, одночасно відсіваючи шкідливі звернення від учасників ботнету.Використання опрацьованих алгоритмів фільтрації інтернет-трафіку сприяє мінімізації втрат легітимного трафіку, з одного боку, і підвищенню стійкості системи - з іншого. Завдяки цьому веб-ресурси клієнтів компанії «General Protect» характеризуються високим uptime - співвідношенням часом доступності до загального терміну роботи сервера. Такий спосіб захисту ресурсів від хакерських атак є найбільш оптимальним і дозволяє якісно боротися з небажаним трафіком. Програмний продукт Генерал Протект дозволяє зменшити втрати від небажаних простоїв або виходу з ладу обладнання.

Генерал Протект завжди на сторожі вашого спокою!


999 19.12.15Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера