» » Яндекс.Директ розповів, як отримати більше покупок з мобільних в свята

Яндекс.Директ розповів, як отримати більше покупок з мобільних в свята
Скоро Новий рік. Яндекс.Директ розповідає, як використовувати пожвавлення попиту і мобільні пристрої, щоб збільшити продажі.

Дослідження Яндекса показують, що 30% опитаних роблять покупки в інтернеті зі смартфона. Половина з них замовляють через мобільний додаток(наведено дані з російського сегменту).
Яндекс.Директ розповів, як отримати більше покупок з мобільних в свята


Прогноз на найближчий місяць: багато дарують собі та близьким нові смартфони і планшети, тому на канікулах власники пристроїв будуть активно налаштовувати і встановлювати мобільні додатки.

Восени в Директі з'явилися оголошення для реклами мобільних додатків. Вони показуються на мобільних пристроїв за ключовими словами і умовам ретаргетінга. Таргетувати можна за версією iOS або Android, смартфона або планшета, навіть за статтю та віком.

Чек лист

1. Чи відповідає реклама мобільного додатку на запит? Наскільки вчасно?

Якщо шукаєте підхід до мобільного аудиторії, складіть карту шляху клієнта до покупки і відзначте точки, в яких у людей виникає потреба в інформації від вас.

- Використовуйте середньочастотні і вузькі запити. Наприклад, «забронювати ресторан», «де поїсти в Москві».
- Спирайтеся на попит. Мобільні запити вивчіть за допомогою сервісу підбору слів (вкладка «тільки мобільні»).
- Додайте до тексту об'яви ключові слова. Вони будуть виділені жирним шрифтом.
- Для сайтів Рекламної мережі Яндекса створіть окрему кампанію. Пишіть продають тексти.
Яндекс.Директ розповів, як отримати більше покупок з мобільних в свята


2. Чи існують люди, яким ви хочете показати оголошення?

- Працюйте з різними сегментами аудиторії окремо.
- Показуйте оголошення людям, у яких версія ОС збігається із зазначеною для вашого застосування в App Store і Android Market.

3. Чи знають про програму люди, що відвідали ваш сайт? Використовуйте ретаргетінг, щоб звернутися до тих, хто вже побував на сайті.

Чек-лист дає універсальні поради, тому використовуйте його для різних контекстних кампаній. Повна версія в блозі Яндекс.Директа


562 24.12.15Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру