» » Twitter поновив правила використання соцмережі

Twitter поновив правила використання соцмережі
Twitter поновив правила використання соцмережі
Керівництво соціальних мікроблогів Twitter оновило правила використання свого ресурсу. У новому розділі «Образлива поведінка» з'явилися пункти правил, за якими користувачам заборонено переслідувати акаунти інших користувачів і підтримувати заклики терористичних угруповань і терористів.

Модернізовані правила покликані акцентувати увагу на негативне ставлення користувачів соцмережі до расових, гендерними, релігійним і сексуальним приналежностям інших користувачів. У компанії зараз обговорюються заходи щодо запобігання кількості випадку самогубств, особливо серед молоді. Для цього формуються спеціальні мікроблоги підтримки, а системи аналізують стрічку користувачів.

Раніше правила мережі були розмиті, за що керівництво Twitter критикувалося з боку багатьох країн і користувачів. Екс-гендиректор компанії - Дік Костоло - заявив, що соціальна майданчик втрачає користувача трафік через відсутність боротьби з недоброзичливістю. В офіційному зверненні Twitter говориться, що користувачі не повинні проявляти схвалення до насильства, проявляти недоброзичливе ставлення до представників іншої раси, насміхатися над інвалідами.

Днями представники Twitter зробили заяву, що профілі деяких користувачів можуть бути видалені. Це пов'язано з тим, що інформація в їх мікроблогах є образливою для громадськості або пропагандою тероризму. Зараз все частіше соцмережа звинувачують у тому, що вона не вживає заходів проти учасників териростичного угруповання «Ісламська держава», які використовують мережу мікроблогів для залучення нових учасників та пропаганди своїх ідей серед користувачів соцмережі. Варто відзначити, що навіть у нових правилах немає ні слова про ІГ чи інші угруповання.


social
488 03.01.16Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру